Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanál a pároddal azért,...

Szakítanál a pároddal azért, mert tartja a kapcsolatot a volt feleségével, állítólag a gyerekük miatt?

Figyelt kérdés
Olyan férfival vagyok akinek van egy gyereke és egy volt felesége. Idáig minden jó és szép volt, bár idegesített a nő, mert egyszer már vissza akarta hódítani a páromat. Aztán ezzel leállt, mert a párom velem maradt, de azóta a gyereken keresztül akarja rángatni, hívogatja és írogat neki mindenféle gyerekkel kapcsolatos történéssel, hogy mi volt az iskolában stb, de ez engem nagyon zavar. Van hogy a gyerekkel hívatja fel a páromat, hogy gyere ide apa szeretnék veled találkozni, hogy még sűrűbben menjen a házához a párom. Ő ilyenkor sokszor ugrik is. Tudja, hogy nagyon zavar a volt párja viselkedése, mégsem állítja le, annyit mondd, ne foglalkozzak vele, úgyis muszály tartaniuk a kapcsolatot. Csakhogy ő pasi szemmel látja ezt, én tudom, hogy az ex még mindig be akar kavarni. Mit tegyek?
2016. márc. 23. 10:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszéld meg a barátoddal,és bízz benne,mást nem tudsz tenni.

A gyerek örök kötelék marad közöttük.

Hagyd,hogy jó apja legyen a gyerekének.

Szerintem a barátod nagyon is ismeri az exét,nem véletlenül hagyta ott,szóval bizalom.

Ne kényszerítsd semmilyen választás félébe,hogy te vagy a kölyök.

2016. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyerek van, akkor a kapcsolattartas normalis.


Az meg lehet hogy teper az ex, de ha a parod nem vevo a dologra, akkor nem lesz belole semmi, ezt meg te dontsd el hogy megbizol e benne.


Egy biztos: megszakitani a kapcsolatot nem lehet a gyerek miatt, ezt vallaltad mikor gyerekes ferfival kezdtel.

2016. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

nagyon egyszerű a kérdés. a párod a gyerekekkel találkozzon, ne a volt feleséggel. vigye el a gyereket valahova a párod, esetleg menjenek át hozzátok. meg lehet oldani úgy is, hogy közben nem tart napi kapcsolatot a volt feleséggel . HOGYHA VAN RÁ IGÉNY. hogyha nincs, mert a párodnak megfelel így , akkor szerintem ne szólj bele.

az én környzetemben az elvált párok nem tartják egymással a kapcsolatot, a gyereket külön-külön látják. ez is egy megoldás.

hogyha ők jóban maradtak, akkor jóban.

ezért nem jó elvált ,gyerekes pasival kezdeni. főleg,hogyha még nem zárta le a másik fél a kapcsolatot.

te tudod. én alapból össze sem jöttem volna vele.

2016. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

eléggé megértelek. rohadt nehéz ez, hogy folyamatosan belóg egy ilyen szál napról napra. az a baj, hogyha ezen problémázol, akkor még rosszabb lesz. az lenne csak a megoldás, hogy ne zavarjon ez. de ez meg nehéz, olyan mintha folyamatosan bökdösné valami az embert.


talán az lehetne valami megoldás, ha szigorú szabályok lennénk. tehát meglenne minden héten, hogy mikor találkoznak és arra álljanak rá. lehet ez több is, de mindig ugyanakkor és lehessen ezzel számolni. te is tudod mi van, nem kell folyton ehhez alkalmazkodni hirtelen. ez persze nem azt jelenti, hogy nem lehet kivétel bármelyik oldalról, de csak NAGYON ritkán. az kerülődjön el, hogy ti valahogy tervezitek a napot, van valami elvárás bennetek és ez megváltozik miattuk.

2016. márc. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

mikor összejöttél vele tudtad hogy van gyereke, exe

te választottad.

talán tagadja ki a gyerekeit érted?

éretlen vagy

2016. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Én pár éve voltam kapcsolatban egy gyermekes elvált férfival, de nekem nem sikerült toleràlnom sem az exet, srm pedig a gyerek viselkedését, így aztán otthagytam, hisz tudtam, ez változni nem fog, azóta van másik kapcsolatom, boldog vagyok és cseppet sem bánom, hogy megtettem a lépést akkor. Szerintem mérlegelj, annyi gyermektelen pasi van, akinek gyermeke van, annak Te sosem leszel első.
2016. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Már ne haragudj meg, de ha neked is csinál egy gyereket ez az ember, aztán tőled is tovább áll, neked az a természetes, hogy utána a gyerekednek nem lesz apja???

Valami nincs jól összerakva benned, ha amit mondasz komolyan is gondolod, és ha te lennél abban a helyzetben, te nem kommunikálnál a pasival és a gyereketeknek sem engednéd...

2016. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Spoiler: egy szülőnek (legyen az apa vagy anya), MINDIG a gyereke lesz az első. Minden más másodlagos, így te is.


Amikor gyerekes emberrel kezdünk, ezt el kell fogadnunk, ha nem, akkor továbbállni. Így megyen ez.

2016. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%

#7 te elvált feleség vagy?


Amúgy nem azt írja a kérdező, hogy ne tartsa a kapcsolatot a gyerekével. Hanem hogy az elvált feleség ne lógjon ebbe így bele. Semmi kifogása nem volt a gyerekkel szemben a kérdezőnek.

2016. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
#8 ez nincs így. nekem apámnak nem mi voltunk az első. és ezzel semmi gond nem volt. szerintem van akinek van egy élete és mellette egy másik lényt önállósághoz segít. nekem van is valami zavaró abban, ha valaki a saját lényét háttérbe szorítja a gyerekhez képest. nekem pl anyám ilyen. és elég deformált is szegény.
2016. márc. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!