Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl jóban lettem egy pultos...

Túl jóban lettem egy pultos lánnyal, aki a lányom lehetne. Tök normálisan elbeszélgetünk, egyikünk sem tolakodó, de ha párommal bejövünk egy kávéra megfagy a levegő! Nem akarok otthoni balhét, ez most így nagyon kínos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 21:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Két lehetőség van. Vagy elkerülitek azt a kávézót, vagy leültök és megbeszélitek. Lehet, hogy a pultoslány kicsit szövögeti a szálakat. Úgyértem, lehet, hogy több vagy egy barátnál. És tényleg nem ér meg egy otthoni balhét, főleg ha részedről nincs semmi a háttérben.
2008. szept. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit takar a "megfagy a levegő"? A pultoslány rideggé és elutasítóvá válik vagy a párod nem nézi jó szemmel, hogy a pultoslány kitüntet a figyelmével vagy te merevedsz le valamiféle lelkiismeretfurdalás okán?

Miért lenne otthon balhé? Ne mesélj otthon lelkendezve, hogy szert tettél egy új barátra és ne idegeld vele a párodat. Amikor a kávézóba mentek akkor pedig fokozott figyelemmel legyél a párod iránt.

Ha pedig mégis van valami apró titok a lelked mélyén...

akkor éld meg ami van. :)

2008. szept. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy régebben ilyen téren nem voltam "túl jó fiú", ezt a párom valószínüleg nem felejtette el, és azt ugye nem kell mondanom, hogy egy nő sokkal érzékenyebb ilyen szempontból. Első alkalommal levágta, hogy van valami. Egyedül nem fogok többet lemenni.

Nagyon köszi a válaszokat!

2008. szept. 23. 11:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha igazàbol te nem akarsz semmit a lànytol,akkor eleve nem muszàly arra a helyre menni.Gondolom van még elég kàvézo...

A màsik,ha màr elötte is voltak huzàsaid,akkor ne csodàlkozz,hogy a feleséged hamar kapcsol.Én biztos hogy rendszeresen egyedül engedem pàromat kàvézni,de ö maga tudja,hogy bàrmi van azt észreveszem,és akkor ö jàr porul.

Vagy tisztàzod a pultos lànnyal,hhogy feleséged van,nem akarsz bajt,inkàbb legyetek baràtok,vagy még azok se.

2008. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát mondjuk úgy lehetne legegyszerűbben visszaszerezni a Párod bizalmát, ha többet nem lépsz félre, és a korábbiakat illetően megbánást mutatsz. (Már ha bánod egyáltalán, hogy megbántottad.)

Abban nem fogunk segíteni, hogy hogyan vezesd félre, csinálj belőle hülyét.

Ne idegesítsd azzal, hogy fiatal lányokkal "barátkozol" -neked hogy esne, ha ő tenné ezt fiatal fiúkkal?

2008. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha "első alkalommal levágta hogy van valami"akkor tesó van valami!méghozzá hunyó vagy!!úgyhogy ha azt akarod hogy anci ne duzzogjon,és kedves legyen ne cicázz a pultosokkal!
2008. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Az a bizalomvesztés úgy tíz éve volt, amikor összekerültünk, még nem is laktunk együtt. Azóta semmi gyanakvásra nem adtam okot, tényleg szeretem a párom, de nem számítógép vagyok, hogy a múltamat egy gombnyomással ki lehessen törölni! A kérdésből kiderül, hogy nem vagyok egy "elsőbálozó" nyugodt életet szeretnék mindkettőnknek. De könyörgöm, most ne járjak le abba a presszóba, ahová 6-7 éve járok, csak mert női pultos kerül oda egy hónapja, akivel el lehet beszélgetni, és még nem is néz ki rosszul?

A kérdésem -lehet,hogy rosszul fogalmaztam- nem az volt, hogy hogy szedjem fel, hanem hogy hogy értessem meg vele, hogy nincs oka aggódni?

2008. szept. 23. 15:15
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
velem tuti nem értetnéd meg....ha úgy érzed tetszel a csajnak és teszi magát,akkor nem fogod kimagyarázni h miért jársz oda mindig...
2008. szept. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És akkor most járjak át a falu másik végébe ha meg akarok inni egy kávét, vagy neadjisten egy sört? És lehetőleg olyan helyre ahová nőket nem engednek be? Vagy mindíg mindenhová vigyem magammal?
2008. szept. 23. 16:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már azt írod, és Te írtad, hogy TÚL JÓBA lettetek, akkor sztem van miért aggódni. Ha én normálisan elbeszélgetek egy pasival (és tényleg csak ennyi), akkor nem mondom, hogy túl jóba vagyunk. Csak akkor ha flörtölgetünk is stb. És spec én sem örülnék ha a férjem ezt csinálná. Kávét meg sört otthon is ihatsz. Most tényleg... Te mondod, hogy nyugodt életet akarsz, akkor sztem arra kell koncentrálnod, hogy megnyugtasd a párod és nem arra, hogy különféle indokot találj ki, hogy miért nem tudsz más helyre menni. sztem neked bejön a csaj, és tetszik az, hogy "túl jóba" vagytok. De mérlegelj. Megérne e egy esetleges félrelépés annyit, hogy elveszítsd a feleséged?
2008. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!