Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki, vagy ne,...

Megmondjam neki, vagy ne, hogy találkozom valakivel?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni és tárgyilagos: 23 éves lány vagyok, de itthon ragadtam édesanyám betegsége miatt, ami négy évig tartott. Idén januárban elhunyt. :(

A betegsége előtt is elég félénk voltam, illetve "erősen voltam fogva" itthon, + tanulás ezerrel.(katolikus család, nagyival egy portán élés) Ennek eredményeképp nem is nagyon ismerkedtem senkivel, csak az egyetemről volt egy-két barátnőm. Most utolsó évben viszont levelezős vagyok, így a társaságom nullára csökkent, és neten kezdtem ismerkedni... Van egy férfi akivel elvileg holnap találkozom, de nem tudom itthon mit mondjak, hová megyek... ._. Apu még normálisabb, de félek ha nagyiék megtudják borul a bili...


Kitaláljak valamit, legalább így az első találkára (az se biztos hogy egyáltalán keresni fog később, eddigi tapasztalataim alapján), vagy mondjak igazat? Ti mit tennétek?


(Igen, dedós vagyok, tudom, így alakult.)



2016. ápr. 21. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagy. Azt kell mondani, dolgod van és kész.
2016. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Moziba mész, könyvtárba, beülsz valahova...barátnővel. Nem kell elmondani az igazat.
2016. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mész a városba és kész. 23 vagy, tehát nem tegnap óta vagy nagykorú. Ha borul a bili akkor borul, de neked ki kell törnöd ebből...
2016. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Végül az lett a dologból, hogy megmondtam apunak hogy megyek és találkozok valakivel mert már rég mozdultam ki, ő megértette és mondta hogy oké. Az illető nemét nem firtatta, úgyhogy siker. ^^


Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget! :)

2016. ápr. 21. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meddig akarsz még engedélyt kérni?

Ameddig így viselkedsz velük, ők is veled.

2016. ápr. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a találka?:)
2016. ápr. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem engedélyt akartam kérni, elmenni ígyis-úgyis elmentem volna. Egyszerűen csak nem szoktam szó nélkül lelépni itthonról, hazudni meg nem szeretek. Plusz előbb utóbb ígyis-úgyis "lebuktam volna", mert falun lakom. :D


Hogy sikerült? Szerintem ez a srác sem fog keresni többet. Nehezen oldódok fel, és egyébként is inkább kérdezős és testbeszéd megfigyelős típus vagyok...szerintem nem fog keresni többet ő sem ._.

2016. ápr. 22. 18:36
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiunk keresztapja is ilyen mint te.Annyi a különbség hogy ő 30 éves,volt már két komoly kapcsolata.Nagyon jóképű,de rendkivül visszahúzódó férfi.Keresik a nők a társaságát de őt ez elijeszti.Folyamatosan "képzi" saját magát,önfejleszt és látszik is változás.Hasonlóak voltak a fiatalkori körülményei.Szülei korán elmentek,a nagyija nevelte fel,szeretetben.Úgyhogy ne add fel kérdező! 😊
2016. máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!