Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom családja és barátai...

Párom családja és barátai utálnak engem, mert én nem vagyok olyan nyalis meg fecsegős mint az exe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt de minden velük töltött találka maga a kín számomra. Az ex van ajnározva, mert szült egy gyereket- az nem számít, hogy ő dobta a páromat. Párommal jó a kapcsolatom, de nem velem elfogult, hanem a többiekkel. Szerinte nekem kéne beilleszkednem, de már próbáltam, letojnak. Mit tegyek?
2016. jún. 19. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

"Mit tegyek?"


Próbálj már felnöni és nem nyavalyogni!


Az teljesen természetes, hogy az ex-szel jóban vannak, mert ö az unoka anyja, és valószínüleg egyébkßent is normális ember.


Te meg ezt láthatólag nem vagy képes felfogni és hisztizel meg féltékenykedsz.


Az normális, hogy a párod nem elfoglult veled szemben - ez ugyani csak azt mutatná, hogy nem tud gondolkodni. A többiekkel szemben sem elfogult, csak normálisan gondolkodik és nem tetszik neki a hisztid.

2016. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Gondolj bele, nekik sem lehet egyszerü. Van egy unokájuk már,akit szeretnek,nyilván az anyjával is jóban szeretnének lenni.

Nyilván,veled is. Nem egyszerü a helyzet, próbáld te is megérteni, és ne féltékenykedni.

2016. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Ne nyavalyogj..mert azt teszed! Miért nem tudsz kicsit jobban "fecsegősebb" lenni?
2016. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Biztosan nem az a bajuk, hogy nem vagy nyalis és fecsegős. Meg lehet ezt úgy is fogalmazni, hogy némán puffogsz és ellenséges vagy mindenkivel egy kis "small talk" helyett. Az, ha egy egész csapat ember nem fogad el, nem az ő hibájuk, elsősorban magamba néznék ilyen esetben és legalább saját magamnak őszintén elmondanám, hogy mi az, amit én nem teszek meg azért, hogy jobb legyen a viszonyom ezekkel az emberekkel. Neked nem tiszta a lelkiismereted, pnot azért, mert pontosan tudod, hogy te sem teszel meg mindent a jó hangulatért. Az a nő ott van, ott is lesz, a gyerek is, MINDIG. Ezen a tényezőn változtatni nem lehet. Azokon az embereken szintén nem tudsz változtatni. A párodon sem, és azon sem, hogy kapcsolatban álljon a családjával. Az egyetlen tényező, amint változatni vagy képes, az a saját viselkedésed és hozzáállásod ehhez a kérdéshez. Erre vagy hatással, ezen van lehetőséged módosítani. Ez a TE felelősséged a történetben. Ha TE megtettél mindent, akkor már nem rajtad múlik a többi. Amíg ez nincs így, addig minden elrontott nap, minden rossz hangulatú találkozás a te felelősséged is! Vagy felébredsz és belátod ezt, vagy tönkre teszel egy potenciálisan jó kapcsolatot, és ezzel elpocsékolsz cirka kettő vagy még több évet az életedből. Te döntesz ebben is! N32
2016. jún. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem kell velük foglalkozni, te nem az ex vagy, a párod szeret téged, a szülei meg a barátai nem tudnak elfogadni mert más vagy mint ők. Na és? A párod szeret téged ez a lényeg. Én is visszafogott, csendesebb emberke vagyok, a barátnőm népszerű sok barátja van, közülük csak az egyik barátnője az akivel olyan jó viszonyba vagyok hogy barátként tekint rám de a többi barátja nem kedvel engem. Azt mondták nekem hogy ne számítsak rájuk mert nem az ő barátjuk vagyok, azt elfogadják hogy a barátnőm barátja vagyok és szeretjük egymást, ők nem szólnak bele ami igaz is, de nem vagyok náluk közkedvelt. A barátnőm alapból egy bulizós, tombolós típus de soha nem hagyja magát kihasználni. 2 hetente jár csak el bulizni a barátaival, én ritkán tartok velük mert engem a disco meg az ehhez hasonló helyek nem vonzanak.


A barátnőm családjának csak a fele kedvel engem. A szülei elváltak, apja meg a húga egy háztartásban élnek, barátnőm az anyjával él egy háztartásban. Az anyja engem kifejezetten utál, mert nem az a beszédes nagymenő srác vagyok mint a volt barátja, hanem csendesebb, visszafogottabb ember vagyok és z anyját ez zavarja hogy egy férfi szerinte hogy lehet ilyen. Az apjától is ezért vált el mert ő is ilyen mint én, és az apja engem kifejezetten kedvel. A húga nekem megmondta a szemembe hogy ő sem kedveli az olyan típusú embereket mint én, de engem elfogad mert szerinte jófej vagyok és baromi rendes, pedig én sem nyaltam be magam náluk, mert én kifejezetten utálok nyalni. A barátnőmmel szeretjük egymást jó minden, ő mondta hogy ne foglalkozzak a többiekkel főleg a barátaival. A nagyapja anyukájának az apja kifejezetten bírja a fejem és ennyi. Én családom kedvelik őt és a barátaim is megkedvelték. Nekem is vannak nagymenő barátaim akik napi szinten buliból buliba járnak, én ritkán tartok velük de ennek ellenére kedvelnek.

2016. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Te szereted-e a párod?

A többi,hidd el,nem számít! Sok sikert!

2016. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2016. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hetes, nekem is rögtön ez jutott eszembe! :)

Kevés választ kaptál, kérdező?

2016. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mond a szüleinek hogy igazuk van, az exe sokkal jobb nálad és rohadjanak meg. Aztán menj ki az ajtón törd össze a kocsijukat és FUTÁÁÁÁS
2016. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!