Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy az idegeitekre ez az...

Nem megy az idegeitekre ez az állandó spórolás?

Figyelt kérdés
Gyerekesek,hogy oldjátok meg,hogy jusson játékra,biciglire?
2010. ápr. 14. 10:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
www.adhat.hu
2010. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De,már lassan depresszióba esek a kilátástalan helyzet miatt.Hiába a spórolás...Amit lehet használtan veszek,de még így se jut szinte semmire.Egy megoldás azért jól jönne,mondjuk ha a fizetéseket is emelnék nem csak a termékeket,benzint...stb
2010. ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
92%

De. Napok óta ezen agyalok, hogy mindenki ennyit szenved a pénz körüli gondoktól, vagy csak én.

Néha azt hiszem, béna vagyok!

Mostanában már 20 Ft-ot sem tudok félretenni.

Pedig nem keresek rosszul. De nem dőzsölők. Én úgy érzem, hogy számlákra fizetek, meg kajára. Ennyi.

Totál elegem van!

2010. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem még nincs gyerekem, de így is már kikészít,hogy minden apróságot 3x meg kell gondolnom,hogy biztos kell-e,megvehetem-e. Új ruhákra gondolni se merek...

Mindenből a legolcsóbbat keresem (olaj,liszt stb.) úgyhogy főleg tesco gazdaságos és hasonló cuccokat veszek, de már eléggé zavar ez a helyzet.

2010. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem megy az agyamra,sőt! Nincs annál nagyobb öröm,mikor valamire össze spóroljuk a pénzt és azt mondhatjuk,hogy ezért is mi dolgoztunk meg:) Régen nem néztem,hogy mondjuk a boltban meklyik felvágott akciós,vagy melyik mosópor olcsóbb. Nálunk nagyon bevált,hogy csak azt vesszük meg ami a listán szerepel és nem dölünk be a kitett "akciós" dolgoknak. Még nincs gyerekünk,de pl. a kutyáinknak mindig megveszem a legjobb minőségű dolgokat,ők azok akiken nem spórolok. Hogy ezt meg tudjam tenni lemondtam olyan dolgokról,amik nélkülözhetőek: műköröm,szoli,mozi,stb.
2010. ápr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az idegeimre megy! Nem flancolok, nem járok kozmetikushoz, fodrászhoz, st.stb.Sok a kiadásunk, főleg a számlákra. November óta gyűjtöma 200 forintosokat, már 80 ezret kapartam össze, és jött egy váratlan kiadás, elvitte az egészet. Kezdem előlről.
2010. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a párom spórolási mániája megy az agyamra, ugyanis ő minden nem létfontosságú(értsd nem számlára, kajára költendő) fillért félrerak, és balhézik, ha magamra költök bármennyit is. Részben igaza van, hiszen ha házat akarunk, akkor szükség van a pénzre, de az is zavaró, hogy nem költhetek el havi tízezret se magamra anélkül, hogy balhé ne lenne belőle.
2010. ápr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Vígasz: ott, ahol nincs ilyen probléma, sajnos ott van más, amivel foglalkozni kell.

Tudatosan törekedtem erre fiatal koromban, hogy mad csak spórolnom ne kelljen, mert a környezetemből ezt a "szenvedést" láttam, ebből a fenti tapasztalat. (Míg mások buliztak, élték életüket, addig a munka, iskola minden energiámat lekötötte, így elértem a mostani helyzetemet.) Persze tudom, mindenki a saját fájdalmát látja legnagyobbnak...

2010. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tegnap 2gyerköcömmel bevásárlás után benéztem egy játékboltba.Jó gyerekek,nem követelöznek,nekem mégis rosszul esik,hogy nem jut rá.
2010. ápr. 14. 11:25
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem untam meg...Soha nem volt sok pénzem ezért megszoktam.De úgy ahogy már irták, máshol ahol van pénz ott mindig van egyéb amit kell búsulni..

Persze jó volna ha az ember sok mindent meg tudna engedni magának..de egyszer volt alkalmam tapasztalni h milyen az..és akkor se volt pénzem:)) Szóval...DE persze nah...egy kciist én is unom, h egyik napról a másikra gondolkozol h mit eszel.

24/L

2010. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!