Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-28 éves lányok! Mit értetek...

25-28 éves lányok! Mit értetek el eddig az életben? Diploma, munka, pasi, család téren.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 17:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
27 leszek jövő hóban. Van egy férjem, albiban lakunk, van adósságunk, gyerekről álmodni sem merek.nincs diplomám, munkám az egyenlőre igen, egész jó fizuval, de a mai világban nem lehet munka terén hosszútávon gondolkozni.
2010. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%

Hát, nem sokat, de van aki lehet, hogy ezt másképp látja.

Szereztem 2 főiskolai diplomát(tanári), elvégeztem az egyik szakomon egy egyetemi kiegészítést (2 év). Szereztem egy német középfokú nyelvvizsgát, illetve egy angol alapfokú írásbelit. Most készülök az angol szóbelire.

Volt 3 évig egy óraadói állásom,rengeteg magán tanítványom, de jelenleg sajnos munkát keresek.


Párom jelenleg nincs, de remélem hamarosan egyenesbe jön az életem minden téren, legalábbis én erre törekszem.


S te mit értél el?

26 L

2010. ápr. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

27 leszek nyáron.

Van egy diplomám, munkám, férjem, házunk , kocsink (sok sok hitelünk) és van egy kisfiam, hamarosan érkezik a kistesója.

Én úgy érzem mindent elértem, amit csak lehet már csak az a lényeg, hogy egészségesek legyünk és kifizessük a kocsit és a házat.

2010. ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Én 26,5 vagyok, van egy elég jó diplomám, de az állásom egy nagy rakás sz*r, sajnos még 9 hónapig maradnom is kell. Van egy férjem, de a gyerek nem akar összejönni :( Úgy érzem, mostanában (kb. 2 éve) már semmi nem jön össze.
2010. ápr. 14. 17:47
 5/34 A kérdező kommentje:
Ja, és van egy lakásunk hitel nélkül, amiből szeretnénk minél előbb elmenni, mert nem okés sajnos. Ez nem lesz egyszerű.
2010. ápr. 14. 17:48
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok!

Van férjem, házunk . kocsink nincs gyerekünk nincs hitelünk, van munkánk!

hiányzik egy kicsi az életünkből mert csak 4kutyánk van

2010. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Szia! 28 vagyok, van egy diplomám, német alap nyelvvizsgám. Decemberig az egyik magyar divatmárka hazai gyártását vezettem, onnan jöttem el és megszültem a csodálatos kis lányomat. Van egy tök jo fej férjem akit szeretek nagyon. Van kocsink, lakásunk és uszunk az adosságban :)
2010. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%
Van 2 szakmám,de nincs diplomám.Táppénzen vagyok 4 hónapos terhesen.Párommal szeretjük egymást,nagyon örülünk a babónak:-).Autónak van,házunk nincs,anyuékkal élünk.
2010. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

3 napja töltöttel be a 29.-et ezért még írhatok? :)))

Van egy tanítói diplomám amit 5 éve használok ugyanabban a suliban. Van egy szuper osztályom akikkel már 3 éve együtt vagyok:))

3éve férjhez is mentem de sajnos saját házunk még nincs:(

Pedig nagyon jó lenne mert szeretnénk babát, de kell még vagy 5-6 év mire összejön a házvásárlás:( Hitelünk nincs de segítségünk sem!!! Még az esküvő költségeit is mi 2-en álltuk az utolsó fillérig.

2010. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

huhh

mit értem el?

1,5 diploma, egy eü főiskola, egy egyetem, orvos leszek,ha befejezem.

van lakásom,autóm, 4 órás munkám.hitelem MÉG nincs

gyerekem még nincs,remélem lesz

még egy pasival sem kötöttem össze az életem,most még jó igy

2010. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!