Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szokott a saját vagy a...

Ki szokott a saját vagy a párja szüleivel és annak baráti körével bulizni?

Figyelt kérdés

Tehát nem két baráti társaságra gondolok, hanem csak a szülő barátai.


Normális ez egyáltalán?

Mennyi idősek?


2016. júl. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jellemzo , max a csaladi kerti partykon.
2016. júl. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezen nagyon izgalmas szülők és társaság kellenének...
2016. júl. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Mi rendszeresen az en szuleimmel bulizunk es rokonokkal, a parom szulei mar idosebbek.

Nem csak csaladi osszejovetelekre gondolok bar nalunk az is ugy nez ki hogy reggelig hazi disco van, elszoktunk jarni discoba, szabadteri partykra foleg nyaron ilyenkor rengeteg a summer party, beach party, white party pl.


19-23 evesek vagyunk.

2016. júl. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Párom nincs, viszont egy nagyon őrült családom az van. Szívesen "bulizom" velük:) (nem diszkóra, vagy ilyesmikre gondolok, inkább családi sütögetésre)
2016. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoktunk.

Párom szüleivel és az ő barátaival is,ha náluk vagyunk. Ezek általában bográcsolások,sütögetések szoktak lenni.

Valamint az én apukámmal rendszeresen. Voltunk már sok koncerten is együtt, nyaralni is sokszor együtt megyünk. Gyakran sütögetünk,bográcsolunk.

Szerintem ez normális. Nekünk ős több egy apánál és több egy barátnál. Szeretjük velük tölteni az időnket.

Discoba és eféle helyekre meg amúgy sem járunk.

Ők 60 év körüliek, mi 28.

2016. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!