Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot kérni hogy...

Szeretnék tanácsot kérni hogy hogyan is tudnám helyrehozni a házzaságom?

Figyelt kérdés
Az utobbi idöben sajnos nagyon megromlott a feleségemmel a viszonyunk ebben nagyrészt én vagyok a hibás. Nem csaltam meg megsemmi ilyesmi. Csak nagyon elhanyagoltam dolgoztam amikor meg hazaértem inkább a házkörül tevékenykedtem meg elég rendesen ittam is. De szeretem a feleségem és nem szeretném elvesziteni. Most megbeszéltük hogy helyrehozzuk de elég passzivan állhozzá ugy látom. Esetleg valakinek valami jo ötlete hogy hogyan tudnám vissza szerezni?
2016. júl. 14. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mielott megfogadod a kanos tinik tanacsat akik az oldalon irogatnak, vegyel egy konyvet a temaban (rengeteg van) amit szakember irt :)
2016. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ha azert " hanyagoltad " el mert dolgoztal kettötök helyett , azert nem illene megharagudnia ...

Sose ertettem az ilyen Monika show felvonasokat ahol a nö felrelep es azzal magyarazkodik h " hat sokat dógoztál Józsi "

2016. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Az h ittál , mar mas tal teszta , attol fugg ez mennyire befolyasolta a normalis életviteleteket
2016. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Legyetek több időt kettesben! Vidd el pl oda, ahol először randiztatok, vagy főzz neki vacsorát, amit gyertyafényben esztek meg. Próbáld vele éreztetni, hogy mennyire fontos neked.
2016. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha már könyv: Egymásra hangolva.


A feleséged most vár, hogy ez csak ígéret volt, vagy lépsz is valamit.

Menjetek el kettesben valahová: fagyizni, sétálni, moziba, strandra, stb. Szabadidő és függvénye, tudom.

Ha dolgozol, küldj pár romantikus üzenetet, vigyél haza valami apróságot. Lássa, hogy nap közben is gondoltál rá.

Legyen heti tervetek, mikor dolgoztok a ház körül, mikor csináltok közös programot.

Túl sok se legyél, próbálj olyan dolgokat bevezetni, amit egy életen át tudsz tartani, nem csak most kampány szerűen.

Mondd ki, te mit akarsz. "Olyan jól esett, mikor régen a kedvencem főzted. Jó érezni, hogy törődsz velem." Stb. Elvégre te is várhatsz viszonzást.

Néha az apró gesztus a legjobb. Egy puszi a buszra várva, átöleled este, csinálsz neki egy kávét.

2016. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is, utaztasd el ,ha van rá mód. Levegőváltozás kell.
2016. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már egy jó lépés, hogy feltetted a kérdést. Vidd el vacsorázni, menjetek el egy "régi randi helyszínére" és mondd el neki, hogy sajnálod, ami történt, szeretnél megváltozni és neked ő a legfontosabb. Viszont tényleg szedd össze magad, ha meg akarod tartani :)
2016. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sztem első sorban egy őszinte beszélgetés tenné jót a házasságot oknak. És csak utánna a randi és a vacsora.

Ugyanis hiába elviszed elbűvölőd a feleséged ha mögötte pedig ott van a fájdalom a csalódás amit okoztak akkor mind ez a felhajtás semmit nem ér.


Őszinte beszélgetés: 1: tedd le az italt

vald be hibaidat és kérdez rá a feleségétől hogy miben szeretné ha megváltoznal??

Te mit vársz el a feleségétől? Mind ezt tisztazzatok egymás felé!

Napközben pl csak úgy oda mehetsz hozzá megoleled mondasz egy jó kedves szót, megpuszilod, ezzel a dolgok többet érnek szerintem mint a felszínes vacsora.

Persze el lehet menni jó kikapcsolódás, de napi szinten ez nem megoldható.

Haza mész akkor ne netez facez stb.. hanem próbáljátok beszélgetni, tudod ha nincs kommunikáció is megöli a kapcsolatokat.

Reggel felébredsz ne rohanj el dolgozni.

Pl az én férjem 30 perccel korábban ébred csak azért hogy legyen velem egy kicsit reggelente mert ő is sokat dolgozik és csak este 23 h látjuk egymást. De reggel 100 puszival ebresztz, néha nem mindig de kávét behozza az àgyba. Kis dolgok ezek de értékesek. Beszélj a feleségének az érzéseiről mond el hogy szereted, és milyen lenne nélküle az életed,mit éreznel akkor stb..

Sok sikert kívánok neked.


" A házasság még mentésére 2 ember kell és ha benne van a felesége is akkor sikerülni fog"

2016. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Először kérdezd meg, hogy helyrehozható-e. Sajnos az ilyen esetekben az egyik fél már elhidegült a másiktól és maximum a megszokás ami ott tartja. Az a baj, hogy (jelen esetben te) sokan természetesnek veszik, hogy a párjuk van ès úgy gondolják,hogy bármit csinálnak a másik mindig megbocsájt. A szerelem is el tud múlni és szinte lehetetlen újjáéleszteni. Utána meg már hiába próbálkozol ès kérsz bocsánatot. Velem is ezt játszotta el a párom. Hiába kért bocsánatot, olyan tüskék maradtak bennem amit nem tudtam elfelejteni és megbocsájtani. Elhidegültem. Sokat dolgozott,amikor hazajött gépezett,rajtam vezette le a feszültsèget. Évekig...

Èn is sokat dolgozom, de próbáltam mindig jókedvűen hazajönni ès nem rajta levezetni.

Aztán elkezdtem sűrűbben találkozgatni egy haverommal akivel mindig is jól elvoltam...vele mindig nevettem, jó kedvem volt. Ès beleszerettem...


Ezzel csak azt akarom elmondani,hogy ha a párod meg is bocsájt akkor utána nem szabad megint "ellustulni",tenni kell mindkét félnek a kapcsolatért, mert különben felesleges együttmaradni.

2016. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Duke81 ***** válasza:
Nincs erre kimondott séma, ahámy ember annxi lehetőség. Tölts vele minél több időt, szervezz közös programokat. Ha látja rajtad az igyekezetet idővel csak megenyhül ha ő is ezt akarja!
máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!