Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megszabadulni...

Hogy lehetne megszabadulni anyám férjétől?

Figyelt kérdés
Anyumat maximálisan kihasználja anyagilag, amióta összekerültek nem dolgozik csak eltartatja magát.(szerencsere van olyan anyagi helyzetben, hogy megtehesse) Ez még hagyján de az utobbi időben erőszakosan kezd viselkedni. Egy veszekedés során megfenyegette anyám, hogy pofon vágja mire az öcsém azt mondta, hogy ha megteszi ő rátámad késsel amire csak annyit válaszolt, hogy úgy falhoz vágja, hogy bele hal. Egyedül én nem félek tőle, mert tudom, hogy nem üthet meg. De ha leállok vele veszekedni akkor próbál megfélemlíteni nem sikerül neki akkor valami rágalmat kinyög rám, de látszik rajta, hogy alig tudja megállni, hogy ne üssön meg, (de tudja, hogy ha megteszi akkor én elmegyek a rendőrségre) így ilyenkor elmenekül és csak később jön vissza akkor már anyum támogatásával és ilyenkor az öcsém is neki ad mindenben igazat. Már ott tartunk, hogy én vagyok a gonosz aki megbolygatja a tökéletes családi összhangot. Egyébként egy elég buta ember, az a tipikus ostoba szidja a zsidókat, cigányokat, a kormányt de ő nem lehet hibás azért amiért nem repülővel közlekedik a belvárosi és a Los Angelesi villái között. A családját terrorban tartotta a lánya mesélt róla olyanokat, hogy kigondolta, hogy kövér és ezert egy hétig csak napi egyszer adott neki enni és hasonlók.
2016. júl. 24. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű család. Anyukáddal beszélj és értesd meg vele, hogy nem normális az új férje. Egyáltalán hogy mehetett hozzá ilyen emberhez?
2016. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Annyit tudtok tenni a tesóddal,hogy ahogy van rá mód, leléptek otthonról.Ketten már könnyebb fent tartani egy albérletet, de még kereshettek magatok mellé társat,hogy olcsóbb legyen. Anyukád meg maradjon csak a férjével..Egye meg amit főzött.

A buta embereken nem lehet segíteni.Ha neki jó így ez a helyzet és ezzel az emberrel akar élni, akkor hajrá. Ő dolga.

2016. júl. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
jaja, költözzetek el és hagyjátok anyátokat egy veszélyes őrülttel, még akkor is ha ő ezt nem érti meg. Gratula kettes, elég agyhalott lehetsz. Am a kérdező feltételezhetően tinédzser korú max, de ne zavarjon.
2016. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy ez anyukád sem látja be magától hogy ez a férj nem férjnek való. Ezt neked mondani sem kéne hanem már magától is rajohetett volna.


Mivel nem jött rá így sok értelmét sem látok annak hogy majd neked sikerülni fog erre raerbreszteni.

Ő annyira szereti a férjét hogy mind ezt eltűri csak mellete legyen. Látod nem zavarja ahogyan veletek bán sőt az sem hogy nem dolgozik.

Sajnos lehet még te fogsz az utcára kerülni annyira elfog mergesedni a helyzet.

Ha nagykorú vagy akkor szerencséd van és elkoltozhetsz.

Ha kiskorú akkor vagy tursz ,míg elmergesedik a helyzet és a gyámhatósághoz fordulsz,csak sajnos ehez bizonyíték is kell mint pl súlyosabban megut.


Mert hiába mész be mondasz bármit a szülők tagadnak és te josz ki úgy mint egy lázadó tini 😞

2016. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan élhetetlen a helyzetem, hogy az elközltözésen nagyon komolyan elgondolkozzak, persze néha megfordul a fejemben. Lenne is hova. De összeségében mindenem megvan, a veszekedések mondjuk 2hetente havonta vannak, de eldurvulni a helyzet olyan 2-3 honapja durvult el. Inkább tényleg megszabadulni szeretnék tőle, ha csak annyit sikerülne elérnem, hogy anyám ne álljon mellé akkor sikerülne. Egyszerüen olyan inteligenciai szakadék van kettőnk között, hogy a veszekedésből az van, hogy ő elmegy miután megütni nem mer. Meggyőzi anyámat és ezálltal az öcsémet, hogy én vagyok a rendbontó és ő mögött állva rágalmaz, ilyenkor annyit mondok neki, hogy te nem vagy azon a szinten, hogy foglalkozzak veled és elmegyek a szobámba. Ilyenkor 3 napig kutyul anyámhoz és suttogja a fülébe, hogy milyen rossz vagyok. Amikor rászól anyám, hogy hagyja abba akkor normálisan viselkedik legalábbis nem szól hozzám, de nekem ez tök jó lenne kértem is tőle teljesen normális hangvételben, de nem tudja megállni. És ha beleszól, hogy mit csináljak én meg nem hagyom. Kezdődik az egész előlről. Szóval az elköltözés nagyon végső eset. Elsődleges cél, hogy győzzek. Tudom, hogy nem jó ez a helyzet anyámnak és egyszer hálás lesz érte, hogy megszabadítom a férjétől.
2016. júl. 25. 01:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem olyan durva a helyzet?

"az utobbi időben erőszakosan kezd viselkedni. Egy veszekedés során megfenyegette anyám, hogy pofon vágja mire az öcsém azt mondta, hogy ha megteszi ő rátámad késsel amire csak annyit válaszolt, hogy úgy falhoz vágja, hogy bele hal. "


tényleg nem durva..ez tök normális..

2016. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Fizess egy prostinak, hogy másszon rá, ezt fotózd le, mutasd meg édesanyádnak és el fog válni tőle.
2016. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez így nagyon durván hangzik de nyilván nem tudja megtenni. Tudja, hogy ahogy tenne valamit egyből elmennék a rendőrségre. Ha csak a fenyegetőzést felveszem azzal nem tudok semmit kezdeni?
2016. júl. 25. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Most vagy valóban ennyire durva a helyzet ahogyan a kérdésben leirtad.

Vagy csak eltulozzad ahogyan a valaszaodban írod.

Úgy jön le most már hogy te vagy az aki nem szereti az ujj ferjjet az anyukának,ezert mindent elkövetett hogy elvalaszd őket.

Mert havi egy veszekedés vagy kettő még belefér.

Nálunk nincs ez a veszekedés,de azt tudni kell hogy nincs olyan hazzas ahol nincs probléma vita.

De ha te ennyire nem szereted mondjuk ok nélkül akkor bármit elkovetgesz nem fognak elválni,mert valahol provokalim te is az ujj férjét csak hogy valami kézzel fogható bizonyítékod legyen.

2016. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Amit leirtam az igaz. De az is, hogy két hetente vagy még ritkábban van veszekedés. De ettől függetlenül szerintem egy veszekedés során nem kell ordibálni meg fenyegetőzni vagy én élek álom világban?

Egyébként öcsém is örülne ha megszabadulnánk tőle.

2016. júl. 26. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!