Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem az...

Miért viselkedik így velem az anyám pasija?

Figyelt kérdés

Szóval anyám és a pasija 8-9 hónapja vannak eggyütt.3-4 hónapja lakik velünk.Az elsö 1 hónapban anya rájött hogy ez nem jó ötlet mert sokat veszekedtek de mostmár minden oké.De velem mindig kötekedik a súlyommal kapcsolatban hogy sovány vagyok,anorexiás,miért sportolok és hogy elöl teszka hátul léc,pedig nem.A mell méretem 75/B.Lehet azért mert az ö lánya 14 éves és kb.80-85 kiló de semmi melle nincs és lusta.Szerintetek?

12L



2016. aug. 8. 11:16
 1/5 anonim válasza:
0%
Ez így még trollkodásnak is gyenge. Hol a poén?
2016. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem anyádnak kéne leállítania a pasit, főleg ha alaptalanul cikiz. Már csak azért is, mert ha minden nap ezt hallgatod, akkor az okozhat benned maradandó gátlásokat.

Egyébként se foglalkozzon a melleddel....

Nyugodtan sportolj, kifejezetten előnyös, a súlyod maradjon a normális határokon belül, és jó magasról sza.rd le a pasi véleményét. Esetleg kezd el te is cikizni, hogy sza.r a haja, kicsit gyúrhatna, hogy kockás hasa legyen, meg egy fogfehérítés ráférne. Ha besértődik, pattog, vagy anyád rádszól, akkor mondd, hogy bocsi, azt hitted mától a családban az a módi, hogy ba.szogatjuk egymást a külseje miatt.


Nem lesz egyszerű így együtt élni vele, főleg ha anyád nem áll melléd. Vele is el kéne beszélgetned, mert jó lenne, ha nem tenne ki téged az ilyen kritizálásnak, meg a szóbeli bántalmazásnak úgy általában, mert érted is felelős. Sőt, elsősorban érted.

Értem én, hogy nehéz lehet neki egyedülálló anyaként, és örül, hogy egyáltalán talált valakit, de ez nem jelenti azt, hogy neked mindent el kéne tűrnöd, csak hogy neki anyagilag könnyebb legyen, és legyen kihez bújni este. Téged nem áldozhat fel.


A pasit meg figyeld egy darabig. Ha túl sokat van elfoglalva a külsőddel, pláne az alakoddal, az mindenképpen gyanús, és ha anyád nem vesz komolyan, akkor más rokonnak (apádnak, nagyszülőknek, bárkinek) szólj.

Ha más miatt is bahogat, akkor egyszerűen nem bírja a búrádat, és nem tud téged elfogadni. Az se egyszerű élethelyzet, de sajnos nagyon gyakori a mozaikcsaládoknál, hogy az új "apuka" utálja a nevelt gyerekeit, és viszont.

2016. aug. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jó ötlet kapásból anyukádnak szólni. Nálunk régebben megfordult pár pasi anyukám mellett, de ő annyira meg van ilyenkor bolondulva (kb. tinimód rettenetesen szerelmes és "elvakult"), hogyha egy rossz szót szóltam volna, biztosan én jövök ki rosszul a szituból. (Mert ezer százalék, hogy az ő boldogsága szúrja a szemem, ugye.)

Szerintem a legjobb amit tehetsz, hogyha mégegyszer beszól valamit, csak mérd végig a kis tekinteteddel és röhögj egyet. Ha kérdezi, hogy most mi van, csak csóváld kicsit a fejed és hagyd ott. Mit tud mondani? "Hé Szivem, kiröhögött a lányod, de nem mondja meg miééért!!!" Ebből semmi hátrányod nem származhat :)

Kaptam egy-két érdekes beszólást én is a Nagy Ő jelöltektől, de ez mindig bevált. Utána békén hagytak.

Hogy miért csinálja ezt, annak millió oka lehet, nem kell vele foglalkozni (nyilván, ha ez nem változik vagy eldurvul, akkor tényleg be kell vonni anyudat, és elmondani neki, hogy ez neked TÉNYLEG rossz. Nem kell belevonni sem a lányát, sem a pasit konkrétan, csak a saját szemszögedből mondd el, hogy érint ez téged, TE érzed magad sz.rul, és ezt hangsúlyozd is.)

2016. aug. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu irigy, hogy te jol nezel ki az o lanya meg nem.
2016. aug. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A masodik hozzaszolonak 100%-ban igaza van! Ellenben en hozzatennek egy kicsit durvabb dolgot, de nagyon ne legyen igazam!

Egyik ismerosom anyja szinten hazacipelte az uj hapsit, aki ugyan ezt kezdte el, ahogy kenyelemesen erezte naluk magat. Szegeny csajba a vegen mar azert belekotott, hogy a villat rosszul tette le a tanyer melle teritesnel! Aztan kb 1 ev mulva elkezdte szexualisan zaklatni! Eleinte csak fogdosta, de aztan ejszakankent bejart hozza es rendszeresen megeroszakolta. Az anyja mikor rajott, nos, nem tett semmit! A csaj 16 evesen osszepakolt es lelepett otthonrol! Isten ments, hogy ez nalad is eloforduljon, de 12 eves vagy, vekony, 75/B a melled? Nekem 12 evesen mellem sem volt! Eros a gyanum, hogy nagyon csinos es kicsit erettebb kislany lehetsz, es hogy ez az anorexias beszolas inkabb azt tukrozi, hogy vonzodik hozzad! Ez az elso 1 honapos veszekedes az anyukaddal is, pontosan ki volt kettojuk kozul az agressziv? Ki kezdte a veszekedest? A pasi? Sokszor volt ideges esetleg, mondjuk egy helyisegben voltal vele es o meregetett vagy barmi aztan belekotott anyukadba?

Vigyazz vele! A baratnom tortenete ugyan igy kezdodott! De neki az apukaja 10 eves koraban meghalt es senkitol nem kerhetett segitseget! Mondd el apukadnak, nagymamadnak, de reszletesen!!! Komolyan, mindent! Foleg azt tartom jo otletnek, ha apukadnak mondod el, o ugyanis ferfi!

2016. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!