Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevan golyózva a családom,...

Bevan golyózva a családom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom, hogy a családom egy elkényelmededett mentális problémákkal szenvedők. Minden nap megyek suliba, míg a családtagjaimnak semmi dolga. Anyám évek óta nem jár dolgozni csak itthon punnyad, testvérem meg nem jár iskolába. Nem veszi komolyan a tanulást.

A baj ott kezdődik hogy szerintem valami gond van a toronyban, mert olyan lusták mint a dög, és folyton depressziósak. Mindig idegesek, és bunkók. Hamar felkapják a vizet ha valamit kérdezek. És ha megkérem őket valami szívességre, rögtön jönnek a kifogások..


2016. szept. 12. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj jól, államilag finanszírozott diplomád lehet, és elhúzhatsz koleszba! Aztán pedig ha már van munkád, oda költözöl ahova csak szeretnél, karácsonyra meg küldesz egy képeslapot.
2016. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez. Csak még veszekedés is van. A poén az, hogy ez az én lakásom, és ráköltöztek a nyakamra a barátjával, aki szintén semmit sem csinál. nagyanyámmal pedig állandóan veszekszik és hulla részegre isszák magukat.Szerintem ez rosszabb. A rendőrség már 7x volt itt.
2016. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálam is mindennapi a veszekedés, persze nem az én saram semelyik.

Amúgy sajnállak 2# :(

2016. szept. 12. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2#es, miért nem dobod ki őket? Értem én, hogy család, de van egy szint, ahol már nem szabad ezt figyelembe venni.
2016. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne beszélgetned a családod tagjaival hogy ez nagyon nem jó hogy nem csinálnak szinte semmit. Anyukádnak pl javasolhatnal állásajánlatokat, a testvéredet pedig megpróbálhatnad rávenni hogy járjon iskolába mert akkor jó tanulni ha az ember fiatal meg jó lenne ha vinné valamire, pl lenne nyelvtudása még szakmája. Esetleg milyen jó lenne ha ki tudná menni kulfoldre is dolgozni.
2016. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a bajuk, hogy nem tudják magukat elfoglalni. Próbálj ajánlani nekik valami alapítványt, közhasznú munkát. Ugyan nem fizetnek érte, de társaságban van, és csinál valamit napközben. Ha jól végzi a munkáját, talán még valami fizetség is lesz érte.
2016. szept. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!