Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ballagásomra senki nem akar...

A ballagásomra senki nem akar eljönni. Nem kéne ettől ennyire kikészülnöm ugye?

Figyelt kérdés
Jövőhéten lesz a ballagásom. A család nem túl nagy, viszont elég összetartónak mondható. Eddig mindig úgyéreztem, hogy ha valamiért, hát értük érdemes élni, szeretnek, ahogy én is őket! Kb 30 embert hívtam meg. Volt aki nem is örült neki, volt aki rögtön rávágta hogy ez az időpont sajnos pont nem jó, és olyan is aki ehelyett egy másik ballagást választott. Eddig a 30 emberből a szűk családom (anyu, apu, tesók), és kereszt szüleim, illetve nagymamám fog biztosan eljönni, többen valószínű nem. Kereszt szüleim nagyon örültek hogy meghívtam őket, végre nekem is megjött hozzá a kedvem, de annyira elkeserít az, hogy tavaly tesóm ballagásán itt volt mindenki, annyira jó volt, szeretettel jöttek, az enyémre meg mintha nem is szeretne senki eljönni. Nem az ajándék számít egyáltalán, egyszerűen csak jól esne ha itt lennének vagy legalább úgyérezném hogy szeretnének itt lenni! :( Mit tegyek hogy ne ezen keseregjek? Nem jó ez senkinek, tudom hogy fölösleges is, ettől nem lesz jobb, de hihetetlenül rosszul esik!
2010. ápr. 22. 19:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
nekem az állítólagos barátaim ugyanígy mondták le, én is kb 30 embert hívtam és a 18. szülinapomon detto.Nagyon rossz én is teljesen depis lettem tőle:S
2010. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%

az én ballagásomon csak az anyukám volt ott.. az apám otthon nézte a tvt, a tesóm aludt, a barátaim pedig nem tudtak eljönni.. sztem ne keseregj, lehetne rosszabb is :)

15/L

2010. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell ezt annyira túllihegni! Amint látom a leglényegesebb személyek ott lesznek, a több imeg ha jön jön, ha nem nem, fogd így fel. Nekünk is most lesz ballagás, és kb. ennyien leszünk, akik hozzád is elmennek.
2010. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Hasonló a helyzetem. De mivel péntekre tették, és ráadásul minden iskolában egy nap, egy időben (majdnem), ezért nyelnünk kell egyet és nem törődni vele. Amúgy se lehet neki igazán örülni, a következő hét fenyegető közelsége miatt:)
2010. ápr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
98%
Az én ballagásomra csak a szüleim, tesóm, meg nagyszüleim jöttek el. És ők is még az ünneoség közben elmentek, mehettem egyedül haza mikor a többiek mind a családjukkal voltak. Sz@r ügy de ezt a fajta családját ugyebár nem maga választja azt ember. Alapíts jobb családot magadnak.
2010. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
98%
Elhiszem,hogy rosszul esik.Az én gimis ballagásomkor a nagynénémék egyáltalán el sem jöttek,a kereszt szüleimnek anyu könyörgött,hogy jöjjenek el egy órára,a végén alig voltunk néhányan.Sajnos ilyenek az emberek,ezen túl kell tenned magadat.
2010. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
8%
jájjj de nagy probléma...-.-'
2010. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
jajj te inkább fogd be utolsó... -.-"
2010. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

a cím már egy hazugság!

hiszen ha jól számolom azért többen mennek el a semminél

nem kéne ennyire egoistának lenni, mindenkinek lehet más dolga!

a család éppen elegendő

2010. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

jajjj ne jajgassatok már itt......-.-


xD

2010. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!