Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is írnak gáz kommenteke...

Nektek is írnak gáz kommenteket facebook-on a szüleitek/nagyszüleitek/egyéb rokonok a ti képeitek alá? Hogy kezelitek? Kitörlitek? Rájuk szóltok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kommentálnak, legfeljebb belájkolják a képeimet, de szerintem ezt is csak azért, mert szerintük így illik.
2016. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincsenek fent sem a szüleim, sem a nagymamám, így nem. Egyéb rokonok pedig nem nagyon törődnek velem.
2016. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én figyelmen kívül hagyom a dolgot.
2016. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Apám unokatesója szokott elég idétlen dolgokat kommentelni a képeimhez... De mivel alapvetően jót akar, meg dícsérni, csak furán jön ki, max forgatom a szemeimet, oszt ennyiben hagyom. Annyira cikiset még sosem írtak, hogy kitöröljem... :D
2016. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincsenek fent a nagyszüleim és a szüleim sem. Ezenkívül én sem szoktam kirakni képet, max kb kétévente egyszer.


21/L

2016. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%
Én ha fenn lennének a szüleim, sem igazolnám őket vissza, pont a fenn említett okok miatt. Anyámról el tudom képzelni, hogy mindenbe belepofázna kéretlenül. És ha szólnék neki... "én vagyok az anyád, neked kuss van".
2016. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Én rokont és munkatársat nem jelölök be (vagy vissza) közösségi oldalon, kivéve LinkedIn-en. Ezen kívül kizárólag olyan emberek vannak fenn, akikkel ténylegesen beszélek és tartom a kapcsolatot, ha valakivel nem beszélek hónapokig vagy akár évekig, törlöm őket a listából. Ezzel minden felmerülő közösségi oldalas probléma megoldva.
2016. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Jó nektek. Nekem nagymamám szól hozzá mindenemhez. Kb havi 1 képet töltök fel, vagy annyit se, de mindegyiknél megjelenik. Néha csak egy "szép vagy", ami nem is lenne baj, de ha megköszönöm kommentben, jön az újabb, hogy erre meg arra a rokonra hasonlítok, meg hogy az ő unokája egy szexszimbólum, meg hogy sokkal jobban áll ha így mosolygok mert a régi "fotóarcom" szörnyű volt...

Ha a barátommal rakok ki közöset, akkor is odaír valamit, hogy de jó hogy szeretjük egymást meg akármi, pedig nem azért raktam ki hogy egy harmadik személy megállapítsa, milyen a kapcsolatunk.

Volt egy nagy családi esemény, amiről készültek képek, anyukám (nagymamámnak ő a menye, nem a gyereke) feltett párat, amihez meg odaírta, hogy "rólam nem tettél fel"...


Én törölni szoktam a kommenteket, de néha sajnos olyanhoz is ír, amit nem én rakok ki csak meg vagyok rajta jelölve. A barátaim meg folyton kérdezgetik hogy ez ki aki ilyen gáz kommenteket ír állandóan...

2016. szept. 13. 14:10
 9/22 anonim ***** válasza:
40%
Ezért nem kell a Facebookon élni a magánéletedet. Majd rájössz egyszer, de jellemzően akkor, amikor már megbántad, hogy mennyi képet tettél fel. Majd 5 év múlva gondolj erre, amikor már rég nem szeretnéd látni azokat, amik készültek rólad most. De ami a netre egyszer felkerül, az ott is marad, még ha te nem is látod.
2016. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
A magánélet kiteregetése az lenne, ha állapotnak írnám, hogy ezt meg azt csináltam és ebbe meg abba vagyok viszonzatlanul szerelmes. Az, hogyha elmegyek nyaralni és feltöltök képeket, vagy lefotózok egy mozijegyet, vagy a barátommal a várban nyomok egy szelfit az szerintem még nem bűn és sose fogom megbánni, mert nem előnytelen képek. Csak te gondolom a 14 évesekből indulsz ki, akik még nem tudják, mit kéne és mit nem kéne kitenni. Aztán mondhatod, hogy akkor meg ne csodálkozzak a hülye kommenteken, de erre a válaszom az, hogy az nem normális, amit a nagymamám művel és másoknak mint látod nem teszi, ezért kitehetik a képeiket "büntetés" nélkül.
2016. szept. 13. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!