Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy változzon a...

Mit tegyek, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám,hogy már jó ideje nem kívánom a szexet.Nagyon szeretem a páromat és van két kislányunk,de már lassan veszélybe kerül a kapcsolatunk!

Jó a kapcsolatunk és nem tudom mi okozhatja ezt!

Más is volt már így,vagy csak én vagyok ilyen?


2010. ápr. 22. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

csak vele nem kívánod? esetleg fantáziálsz másról? velem volt ilyen de ez nagyon nem jó előjel. mi szakítottunk is azzal a párommal (nem ez volt az ok, de ez is jelezte hogy valami nincs rendben)

meg kell próbálni valamit újítani, izgalmasabbá tenni.

2010. ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem fantáziálok másról és nem kívánok mást sem.

Az előző kapcsolatomban is ez volt. Valami betegség lehet?Már nem tudom mire gondoljak!!

2010. ápr. 22. 22:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy feleslegesnek érzed a gyerekek után?
2010. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok vele. Nagyon szeretjük egymást, de én egyszerűen nem kívánom a szexet. Nem fantáziálok másról sem.


Szerintem a stressztől lehet, vagy okozhatja valami hiánybetegség... Lehet, hogy a hormonjaiddal nincs valami rendben. Sok minden okozhatja, nem feltétlenül az elhidegülés. Én pl. igénylem a közelségét, a simogatást, masszírozást, és szívesen kényztetem így a férjemet is. De attól viszolygok, hogy lekerüljön a ruha...

2010. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a gondom, pedig még gyerek sincs...
2010. ápr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

22:43-as,pont ez a helyzet velem is!!!!

A Te párod,hogy bírja?Az enyém nagyon türelmes,de most már azt mondja,hogy talán orvoshoz kellene fordulni.

2010. ápr. 22. 22:48
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én vagyok így ezzel....
2010. ápr. 22. 22:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljatok több időt kettesben tölteni, kicsit kikapcsolni. Akár gyerekekkel is elutazni, hogy ne legyenek ott a mindennapi gondok.

Egyébként biztos, hogy hormonok is okozhatnak ilyet, én szülés utáni egy évben tapasztaltam többször is nagy változásokat. Volt amikor hetekig egyáltalán nem kívántam, aztán meg annyira, hogy magamra sem ismertem. :)

Ja, és lehet kapni jó kis vágykeltő játékokat, pl.olyan kártyát, amit egy kád vízben ülve kell játszani a pároddal. Izgin hangzik. :)

2010. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!!!
2010. ápr. 22. 23:56
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van. Ő is türelmes, de sokszor csak azért vagyok vele, mert sok idő eltelt az előző együttlét óta. Pedig nagyon szeretem. Más pasi sem érdekel. És ez nem azért van, mert "csak a gyerek létezik".
2010. ápr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!