Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik a sógornőm?...

Jogosan haragszik a sógornőm? Kérjek bocsánatot tőle?

Figyelt kérdés

Kisbabát vár, és kicsit... túl lelkes. Amikor ezt megemlíti neki valaki, akkor annak kuss van, ő terhes és a hormonok meg az ösztönök. Hétvégén megint ezt mondta valamire, mire kicsúszott a számon hogy a férfiaknak meg az jön ösztönösen hogy minden nőt megdug..nak, nyilván akkor nem haragudna a férjére ha ilyet tenne.


Azóta írtam neki, hogy ne haragudjon, de nem válaszolt.


2016. szept. 23. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
És mi van akkor ha túl lelkes? Miért zavar ez téged, főleg annyira, hogy ilyen csúnyán beszólj neki?
2016. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Jó bunkó voltál, nem is kicsit. Én se válaszolnék neked az tuti.
2016. szept. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak engem zavar, az egész családot. Mindennek róla kell szólnia, lecseszett amiért nem osztottam tovább az UH-s képet facén, 2 hetente rohan a kórházba "vészhelyzet" miatt, ilyesmik. Aztán ha valaki jelzi neki, hogy ez kicsit túlzás, akkor jön ezzel a hormonok-dumával.
2016. szept. 23. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A terhesség alatt valóban vannak hormonok, amik befolyásolják a hangulatot és én nem szívesen idegesítenék fel egy terhes nőt, ki tudja mit reagál. Kérj bocsánatot. Természetesen nem vagy köteles megosztani az uh képét, de ezt nyugodtan is lehet vele közölni. A többi dolgával szerintem nem neked kell foglalkoznod.
2016. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Legalább valaki szólt neki...😁 nekem tetszik, ne kérj bocsánatot. Ismerem az ilyen típust, előbb- utóbb mindenki besokall tőle, ez csak a kezdet.
2016. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Kulturáltan is kivonhattad volna magad az őrültebb dolgokból (kötelező képmegosztás pl.).

Ekkora alpári bunkó szövegre semmi szükség, akár igazad van, akár nincs, mert így te sem tűnsz egy fokkal sem értelmesebbnek.

2016. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez elég tahó beszólás volt, már bocs. Elhiszem, hogy túlpörög, de biztos olyan dolog is van, amiben meg te vagy idegesítő, akkor hogy esne, ha cseszegetnének?
2016. szept. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
De az meg nem is igaz, hogy a férfiaknak az jön ösztönösen, hogy mindent megdugjanak, ez csak egy jó indok, hogy felmentessék magukat.
2017. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
#8 az se igaz, hogy minden terhes nő egy hisztérika lenne...
2017. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!