Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért felejtkezett el a...

Vajon miért felejtkezett el a családom a születésnapromról?

Figyelt kérdés

Tegnap lettem 15 éves,és a családomból senki még csak annyit sem mondott,hogy boldog születésnapot!

Nagyon rosszul esik,én soha nem csináltam ilyet velük!


2016. szept. 24. 18:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Boldog Születésnapot Kívánok, Jó egészséget! :-)


Azt nem tudom, miért feledkezett el a családod róla (biztos, hogy elfelejtették?), de azt tudom, hogy jó pár éves vagyok, de idén én is elfelejtettem a SAJÁT születésnapomat :D Annyira felpörgött a világ, hogy nem győz az ember rohanni a sok tennivaló után :-(

2016. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%

Szia!


Boldog szülinapot! :)


Történt ilyen korábban is? Nem lehet, hogy valami baj van otthon? Vagy valami meglepetés készül?

2016. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Nem történt még ilyen soha sem,hogy elfelejtették volna a születésnapomat,és nem is hiszem,hogy valami meglepetés lenne.

2016. szept. 24. 19:00
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Boldog születésnapot! :)
2016. szept. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Remelem, hamar eszbe kapnak, es megprobalnak karpotolni! Tudom, hogy az nem ugyanaz, de megerdemelnel egy utolagos unneplet! Drukkolok, h igy legyen! Majd irj, mi volt!

Isten eltessen!

2016. szept. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

" Vagy valami meglepetés készül?"


Igen, én is erre gondoltam, ezért írtam, hogy "biztos, hogy elfelejtették?", csak nem mertem ilyen egyenesen leírni, mert hátha mégsem és akkor csak "elültetem" a reményt a kérdezőben, s ha a végén meg nem lesz semmi, akkor csalódott lesz.

2016. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ilyen a 11. szülinapomon történt. 39 éves vagyok, de még ma is fájó pont.
2016. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Boldog születésnapot!
2016. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%

Elég fura. Főleg, ha még sose fordult elő ilyen.

Szerintem kérdezz rá. Talán van valami gond a családban, ami elterelte a gondolataikat.


Boldog szülinapot!

2016. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%
nem lehet, hogy esetleg te tudod rossul és nem is tegnap volt a szülinapod?
2016. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!