Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anya tanár...

Mit csináljak, ha anya tanár és két napja betegen jár dolgozni?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy ne menjen, mert megfertőzi a gyerekeket. Lázas, nincs hangja, tüsszög-prüszög, folyik az orra. Most büszke magára, hogy ma is kibírta. Engem is összefertőzőtt itthon, mert mégcsak kezet se mos. Hány gyerek lesz miatta beteg. Velünk ugyanezt csinálja, betegen elhajt iskolába, hogy ne hiányozzál.
2016. okt. 5. 18:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
64%
Csinálj egy jó meleg teát, mézzel-citrommal.
2016. okt. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Már én is beteg vagyok. Beleköhög a levegőbe, elszórja a zsepijeit. Ez kész. Utána panaszkodik majd, hogy milyen sokan hiányoznak.

Én a kollégái helyében hazaküldeném, egy fejmosás közepette.

2016. okt. 5. 18:31
 3/46 anonim ***** válasza:
79%
Ezt én sem értettem soha, hogy egyesek betegen, lázasan bemennek dolgozni, játsszák a munka hősét, közben meg nem foglalkoznak azzal, hogy másokat megfertőznek.
2016. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
39%
Idióta . Fel kéne pofozni az ilyet , semmi felelőssége se igénye a rendre . Szerencsétlen , de az igazgató is amiért engedi na meg a kollégák is . Be kell panaszolni a szülőknek e miatt . Betegen szenvedés és másnak is kellemetlen a környezetének .
2016. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
64%
Azért Magyarországon igencsak necces táppénzre menni pénzügyileg, szóval érthető, hogy miért dolgoznak rengetegen betegen.
2016. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 gömbicica ***** válasza:
28%

egyet értek ötössel!!!

sajnos ez a büdös helyzet :(

akármennyire helytelen dolog betegen gyerekek közé menni.

azt nem hinném, hogy kezet se mos :( meg szétszórja a zsepiket :(

Téged is összefertőzött!! huhhh. Te hány éves vagy?

2016. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Tőle kaptam el, az biztos.

Egyébként 17 éves vagyok. Én se örülnék, ha a tanárom beszélni se tud, de bejönne dolgozni. Nálunk ilyenkor nem dolgoznak, szoktak betegek lenni ők is. Meg a tanárok biztos nem csalnak, hogy ne kelljen iskolába jönniük.

2016. okt. 5. 19:35
 8/46 anonim ***** válasza:
24%
Majd meglátod te is, mikor dolgozni kezdesz, hogy nem úgy megy ám az, hogy csak úgy táppénz. Mi is bent vagyunk úgy is, hogy már a belünk lóg, taknyunk nyálunk egybefolyik, mert nem tehetjük meg azt a luxust, hogy elmenjünk táppénzre. :) Majd meglátod, mikor annyi idős leszel, mint most anyukád, hogy miért is teszi ezt.
2016. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
29%

Megsugom a natha mar a lappangasi ido alatt fertoz

Tehat mielott tunetek vannak mar tobb embert megbetegit.

Felesleges otthon maradni ha birja

Napi 4x 1000mg paracetamol koffienel es birja jobban

2016. okt. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

De itt arról van szó, hogy kisgyerekek között van egész nap. Mikor azzal foglalkoznak mindig, hogy mennyien hiányoznak az iskolából. Arról nem beszélve, hogy így érdemi órát nem tud tartani.

Tavaly az egyik tanárommal találkoztam az orvosnál, mert 40 fokos lázzal ő sem megy dolgozni. Ennyit erről.

Ha majd dolgozok, ilyen állapotban biztos nem megyek be. Minden piszlicsáré üggyel nem maradok otthon, de ennyire betegen nem lehet emberek közé menni.

2016. okt. 5. 20:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!