Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellett ezen kiakadni?

Miért kellett ezen kiakadni?

Figyelt kérdés
Készitettem néhány kézimunkát. Még csak most tanulom a technikát, igy nagy dolgokat nem tudok csinálni de apróságokat igen. Anyámnak akartam csinálni majd egy szép nagy munkát, ahogy belejöttem jobban, mert szeretném ha nagyon jó lenne. Egy ismerős, aki sokat segitett nekem meglátta az egyik kisebb tárgyat amit csináltam és nagyon megtetszett neki. Gondoltam odaajándékozom neki. Anyám kiakadt, hogy neki miért nem csinálok egy szépet (nagyot) rá nem is gondolok. Mondtam neki, hogy egy kicsit jobban jöjjek bele hogy meg tudjak ilyen nagyokat szépen csinálni és neki csinálok. És aztán vita volt ezen hogy miért nem ő kap előbb tőlem valamit.
2016. okt. 16. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak ha nincs problémája, csinál magának. (... és sajnos neked is)

Vannak ilyen emberek.

Hagyd rá, ne menj bele ilyen álvitákba, mert csak magadnak ártasz vele!

2016. okt. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig meg akarja mondani kinek mikor mit és miért vagy miért ne.
2016. okt. 16. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Mennyi idős vagy?
2016. okt. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19.
2016. okt. 16. 11:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja mások nekem fontosabbak mint az emberek akik mellettem állnak mint pl ő ahogy teszi. Meg még felsorolt másokat akiknek szerinte előbb kellene ajándékoznom mint ennek az asszonynak.. Végül az lesz hogy senki semmit nem kap és vita lezárva.
2016. okt. 16. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenes beszéd a legcélravezetőbb mindig.

Anyu, épp azon dolgozom, hogy neked készítsek valami szépet. Azért nem adtam neked, mert neked valami szebbet szeretnék. De meglepetésnek szerettem volna.

2016. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki :(
2016. okt. 16. 11:26
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy neki egy nagyon szépet szeretnék adni meg nagyot csak az nem megy olyan gyorsan mint ezek a kicsik amiket készitettem.
2016. okt. 16. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna egy ajándékot kikövetelni!

Ezzel a viselkedéssel az anyukád elvette az ajándékozás igazi célját, a kölcsönös örömöt és a meglepetést.

Szomorú!

Nem lehet könnyű jó gyereknek lenned Kérdező!

Szívemből sajnállak!

2016. okt. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!