Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon nem bir engem a baratom...

Vajon nem bir engem a baratom huga?

Figyelt kérdés

A baratommal 3 honapja vagyunk egyutt, (ő 21, a huga 15, en 16) eleg sokat vagyok naluk, a szuleivel es a batyjaval nagyon jo a viszonyunk, de a hugaval egyszer sem beszeltem. Ennek mi lehet az oka? Nekem kene kezdemenyezni?

Elore is koszonom a jo valaszokat!


2016. okt. 23. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Lehet nem telt el elég idő, hogy nyitni kezdjen feléd és még szégyenlős. 3 hónap még nem nagy idő.

Esetleg kérdezgesd a suliról, hobbijairól stb. Aztán majd megnyílik. Ha meg alapból zárkózottabb, akkor viszont ne rágd ezen magad.

Ha nincs különösebb oka arra hogy utáljon(pl imádja a báttyát és úgy érzi, hogy te elvetted tőle), akkor is egy idő után oldódni fog a jelenlétedben.


Egy idősek vagytok kétlem, hogy ne lenne közös téma, kivéve ha a húg sátánista, te meg plázacica vagy(ezt most csak a hasonlat miatt írtam, hogy érzékelj különbséget).

2016. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
En is eleg csendes tipus vagyok, de konnyen megnyilok masok elott, de o meg nalam is csendesebb es sertodekeny. A fozesben nem fogadta el a segitsegemet, azt mondta hogy meg tudja egyedul csinalni, ra hagytam.
2016. okt. 23. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Velem is ez van. De én együtt is élek a barátommal már 2 éve, de a hugával eddig még csak kétszer beszéltem. A többiekkel pedig jól kijövök, de a huga csak bezárkózik a szobájába, szóval még csak esélyt sem ad arra, hogy beszéljek vele. Én úgy gondolom, hohy hát ha nem akar akkor nem fogom erőltetni. Ő 17 éves én meg 22.
2016. okt. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

11:00

A baratoddal beszeltel errol? Vagy o mondott erre valamit?

2016. okt. 23. 11:31
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű nem tud mit kezdeni azzal a lány, hogy egyidős vagy vele és a bátyja nem a saját korosztályában keresett magának barátnőt.
2016. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen beszéltem vele erről. Annyit mondott, hogy ő mindig ilyen, ha ő nem akar beszélni velem akkor csak hagyjam őt, majd ha akar akkor beszél velem. Aztán mi ennyiben maradtunk. Én sem akarom rátörni az ajtót, hogy de gyere és beszélj velem. Ha nem hát nem, én sem vagyok az a beszélős típus amúgy.
2016. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!