Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire van nagyobb...

Szerintetek mire van nagyobb esély?

Figyelt kérdés
Hogy a leendő családtag anyura vagy apura hasonlítson jobban? Ti melyik szülőtökre hasonlítotok?
2010. ápr. 27. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
pont fele-fele
2010. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fele-fele. :)
2010. ápr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én apumra hasonlítok(bár nő vagyok), a párom is az apjára hasonlít, a kislányunk meg mintha a párom klónja lenne csak lányban:D Szóval nálunk így van:)
2010. ápr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Nekem régebben mindig azt mondták, hogy általában ha kislány születik, az az apára, ha pedig kisfiú, akkor az apukájára hasonlít jobban.

Hát ez nálam is így van(lány vagyok és apura hasonlítok/sajnos/)

2010. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pedig úgy tudom, hogy az első gyerek az anyuka vonásait örökli, a második az apukáét.
2010. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lány vagyok apukámra hasonlítok, testvérem anyukánkra, és általában ismerősöknél is így van :D
2010. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én apukámra hasonlítok.

Lány vagyok, és első gyerek =D

2010. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szintén apukámra hasonlítok,:) és az első gyerek vagyok, az nagyobbik öcsém anyura, de nagyon (őt a postás hozta, mert semmi közös nincs bennünk,se külsőre se belsőre), a kisöcsém pedig megint apura.

Nem tudom mi a logika benne:))) 22/N

2010. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én is anyura hasonlítok nagyon, 3 gyerek vagyok és lány.
2010. ápr. 27. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!