Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megláttam a szüleimet szeretke...

Megláttam a szüleimet szeretkezni és ez nagyon rosszul esett, hogyan tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Tegnap jöttünk vendégsébe rokonokhoz és még ma is itt alszunk, hely hiány miatt egy szobában vagyok a szüleimmel akik este azt hitték, hogy már alszok ezért elkezdtek szeretkezni, nagyon sötét volt így szerencsére nem láttam őket rendesen, inkább azt tettettem, hogy alszok. Attól tartok még ma is egy szobában kell velük lennem, nagyon megviselt ez a dolog.
2016. dec. 3. 11:13
1 2 3
 1/25 gömbicica ***** válasza:
90%

gondolom nem kisiskolás vagy már, igy sok meglepetés nem érhetett, hacsak az nem, hogy az ember a szüleivel kapcsolatban azért másképp áll mindenhez, igy a szexhez is.


Szüleid tapintatlansága, hogy 1-2 napot nem birtak ki szex nélkül.


Vendégségbe, (gyerekemmel egy szobában) biztos nem jutna eszembe hancurozni!

2016. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
58%

Jujj, ma este fennmaradnek latvanyosan sokaig, es remelnem, h hamarabb elalszanak, mint en.

Hat igen, a szuleinknek szeretkeznie kellett a fogantataszunkhoz is, de ebbe belegondolni, bleeee.... Pedig imadom a szuleimet....

2016. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Tegyél egy megjegyzést burkoltan, hogy 'remélem ma este azért aludni is fogtok' vagy 'tegnap este nem tudtam aludni sajnos, remélem azért ma fogok tudni' vagy valami. Szerintem lefog esni nekik.
2016. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Talán az, hogy az ember a piedesztálra emelt szüleiről nem is feltételezi "ebben a korukban", hogy még érintettek a dologban. Pedig de. Az elsővel értek egyet, lehettek volna olyan tapintatosak, hogy elodázzák a dolgot a saját hálószobáig. Bár lehet, hogy a hangulat, kis itóka, beszélgetés, tréfálkozás...most hozta meg a régen kialudt kedvüket:) Tettess ismét alvást, gyűjts tapasztalatokat: hány perc, stb...és lépj tovább a dolgon! Ha jeleznéd, még nehezebb lenne feldolgoznod. És ezután nézz úgy a szüleidre, hogy nem "szentek", hanem fiatal/os házastársak!
2016. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
Ne érezd rosszul magad, nyilván azt hitték, hogy alszol. Örülj neki, hogy még mindig szeretik egymást :) Nincs ebben semmi rossz, természetes dolog.
2016. dec. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
18%

Örülj neki!

Lehet jön a kistesó!

2016. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy együtt vannak csak ne előttem
2016. dec. 3. 12:48
 8/25 anonim ***** válasza:
18%
Nem értem, mi a problémád ezzel. Téged sem a gólya hozott.
2016. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Igen bunkó szüleid lehetnek,ha egy szobában alusztok és nekiállnak szexelni. Én nem hallgattam volna végbe tuti kimentem volna vagy valami. Ezt kolis lakótárssal nem műveli az ember,nemhogy a gyerekével. Durva.
2016. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%

Mit kell ezen túltenni magad? Irigyled tőlük?

Miért viselt ez meg? Kicsit önző és gyerekes vagy, szerintem.

2016. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!