Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek vagy még várjak?

Lépjek vagy még várjak?

Figyelt kérdés
Évekig benn voltam egy nagyon rossz kapcsolatban, ami sokáig elhúzódott mert annyira szerelmes voltam, de életemben nem szenvedtem annyit férfi miatt mint miatta. Nemrég megismertem egy nagyon jó embert, aki teljesen az ellentettje a volt pasimnak. Egy igazán jó ember, értelmes, korban is passzolunk, egyszerűen imádok vele lenni. Sokat gondolkodom ezen, hogy lépjek e mert úgy érzem, hogy a volt párom annyi törést okozott bennem, hogy a következő páromon fog lecsapódni ezt viszont nem akarom. Kialakult egy személyiségem amihez az exem nagyban hozzájárult.
2010. máj. 4. 20:54
 1/4 anonim válasza:

Én annyit tudok tanácsolni hogy halgass a szívedre ha úgy érzed hogy már készen álsz egy új kapcsolatra vágj bele de amíg még nem vagy felkészülve addig csak barátok legyetek.De is mered a mondást:Kutyaharapást a szőrével..

:)

2010. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ostobaság lenne elhalasztanod a lehetőséget a boldogságra. Ne hagyd, hogy a félelem eltántorítson, abból még soha semmi jó nem származott.

Tudod, úgy mondják, hogy csak a bátrakat segíti a sors:)

2010. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm az eddigi két hozzászólást,meg fogom fontolni:-)
2010. máj. 4. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
NE SZALASZD EL A BOLDOGSÁGOT,HA VAN RÁ LEHETŐSÉGED.ÚGY ÉLD AZ ÉLETED,HOGY ELTUDD MAJD MONDANI,HOGY VOLT ÉRTELME.ÉN 30 ÉVESEN TALÁLTAM MEG A BOLDOGSÁGOT,ÉS BELEVÁGTAM,PEDIG NEM ÉREZTEM MAGAM FELKÉSZÜLTNEK.DE BÁTOR VOLTAM,ÉS 1,5 ÉVE NAGYON BOLDOG VAGYOK.NE AGGÓDJ,Ő SEGÍTENI FOG NEKED.AJÁNLOM,HOGY VÁGJ BELE.NAGYON SZURKOLOK NEKTEK!!!!!!!!
2010. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!