Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden párkapcsolatban...

Tényleg minden párkapcsolatban van verekedés? És tényleg ez a normális?

Figyelt kérdés

Az 1ik férfi ismerösömmel elbeszélgettünk erről a témáról és az ő meggyőződése h minden kapcsolatban van verekedés és h ez az élet rendje.Volt sajnos 1 kapcsolatom amiben 1 párszor el lettem verve de hála az égnek sikerült kilépnem belöle mielött még komolyabb baj nem lett.Most a párommal sokat veszekszünk de soha nem nyúlt hozzám.Ez a srác azt mondta h nem kell sokáig várnom rá.Ő az egész környezetében ezt látta a szülei a nagynénje mindenki példája ott van elötte és már neki is eljárt a keze.Emiatt én nagyon lenézem és ezt meg is mondtam neki.De tényleg ez a normális?Ugye hogy nem?

23 éves anyuka


2010. máj. 7. 12:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem minden parkapcsolatban van verekedes,az en eddigi kapcsolataimaban nem volt ( vagyis egyszer egy pofon ) es szerintem se normalis.
2010. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy nem. a veszekedés-vita minden EMBERI kapcsolatban igy a házasságban is normális. hiszen két különböző ember lép szövetségre. ebbe NEM férhet bele a tettlegesség! nem pusztán azért mert az erőfölény mindig a ffi oldalán van, hanem azért sem mert egy kapcsolat a kölcsönös megértésen és szereteten kell hogy alapuljon. Ma én engedtem, hnap ő fog.
2010. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
96%
Hát sztem abszolút nem normális..,bár sajnos előfordul:/ Én akármennyire is dühös v. mérges ennék a barátnőmre,nem tudnék kezet emelni rá,mert kis apró törékeny csajszi,én meg 80 kg és kigyúrt... Az egy gyáva ember aki a nőket bántja,kihazsználva az erőfölényét!!És az elöző barátnőimre se emeltem kezet soha,persze jó hangos viták már voltak,de soha nem fajult tetlegességig...
2010. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
73%
hát szerintem ez nincs így! Addig oké hogy max elcsattan egy pofon pláne ha valaki csak azzal téríthető észhez, de a verekedés nem normális. mi poénból verekszünk csak, az játék bár szegény párom mindig a rövidebbet húzza és véletlenül nagyot kap (pedig én vagyok a lány)Szal az összeszólalkozás ok,de a családon belüli erőszak(mert itt sztem erről van szó) már nem normális sőt bűncselekmény.
2010. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog!Mi 10 éve vagyunk együtt a férjemmel,és soha nem volt köztünk verekedés,de nem is tűrnék meg olyan pasast aki verekedik!
2010. máj. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt még verekedés párkapcsolatomban, de a családban, rokonoknál sem, tehát sztem egyáltalán nem normális, hogy tudja már valaki azt megverni, akit (állítólag) szeret??!! :O

25/F

2010. máj. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
De jó hogy nem csak én gondolom így.Az oké hogy nálunk is vannak veszekedések söt nem is kevés viszont mindg kibékülünk szeretjük 1mást számomra nem fér bele h üssenek.Én nem úgy akarom a kislányomat felnevelni h lássa h bánt az apja.
2010. máj. 7. 12:31
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim 42 éve együtt vannak, de soha nem verekedtek.
2010. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Eddigi kapcsolataimban, soha nem lettem megütve, se semmi. Persze a kapcsolat elején közlöm, hogyha EGYSZER MEGÜTSZ, AKKOR LÁTTÁL UTOLJÁRA!!! És ezt komolyan így is gondolom. Páromat is bármennyire szeretem, szerelmes vagyok belé ha megütne, egyből csomagolnék és mennék. Eddig veszekedés miatt, csak a testápolót vágta a frissen festett falhoz, és egyszer felrukta a teregetőt. De 1,5 év alatt ez a két veszekedés volt. 22/L
2010. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a verekedés nem normális dolog egy kapcsolatban... Ki kell lépni azonnal belőle.
2010. máj. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!