Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha olyan emberbe...

Mit tegyek, ha olyan emberbe vagyok halálosan szerelmes, aki foglalt?

Figyelt kérdés

A nővérem legjobb barátnője egy nővel van együtt. A baráti társaságban, a közös programok, találkozók miatt mindennap látnom kell és szenvedni. Én nem leszbikus vagyok, de a nők is érdekelnek, viszont eddig még nem volt kapcsolatom lánnyal. Ez a lány viszont hihetetlenül izgat. Olyan nő, akiről mindig is álmodoztam: elvont, komoly, magának való, de romantikus és iszonyatosan vonzó számomra. Nem bírom elviselni, amikor látom őket együtt, a nővérem barátnője nőies, de én nem tudnék beleszeretni, mert szép és ezt tudja is magáról. Azt hiszem, jól elvannak, de rossz ezt látni. Tudom, önzőn hangzik, de megőrülök már, annyira kell a lány. Én 20 vagyok, ő 29. Amikor megjelenik köztünk, megszólal vagy bármi, én legszívesebben ott és akkor bevallanám neki, hogy mennyire szerelmes vagyok belé. Ő mást szeret és nem is merném őket szétszakítani, mert akkor a nővérem is nagyon megharagudna. Szeretik egymást, de közben tudnia kéne, hogy én is szeretem és hogy talán a barátnője nem az igazi, akármennyire is szép, meg nem tudom. nem tudja, hogy én is vonzódom a lányokhoz. A barátnőjével való kapcsolata erős, múltkor olyat mondott, hogy "leggyönyörűbb nő" és ez nekem iszonyatosan fájt. Lehetne valami? Megpróbálhatnám és ha igen, hogyan? Már nem bírom sokáig.

20/L


2010. máj. 11. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
furcsa ilyet olvasni, hetero szemmel ... de szerintem hivd el beszélgetni a csajt, és mondd el neki mit érzel :) nem vesztesz semmit, nembiztos h olyan jó a kapcsolatuk amilyennek látszik... ugye nem minden arany ami fénylik ...
2010. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a lány, akit szeretek, talán még jobban szereti a csajt, mint ahogy a csaj szereti őt. Ő olyan hősszerelmes, de a lány nem mutatja ki annyira.
2010. máj. 11. 22:03
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
próbáld meg szerintem ... :) ha elutasit, akkor tullépsz rajta
2010. máj. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem kellene mások kapcsolatába belegyalogolni...

Én is odavagyok valakiért, de amíg együtt van a barátnőjével, addig nem próbálkozom semmivel, még ha fáj is nyugton maradni.

Ha Ő nem jelzi, hogy akar tőled valamit, akkor ne kezdeményezz...

2010. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Takarodj a közeléből, de gyorsan! utálom ha valaki belegányol mások életébe! "kell a lány..." - beteg vagy!
2010. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Beteg vagy te. Nem jelzi, mert a barátnője mellől alig szokott elmozdulni és mi nem beszélünk úgy hosszabban. Mindig ilyen emberre vágytam és annyira fáj, hogy valaki, aki szinte ugyanannyi idős, mint én és a külsejével próbál meg mindent elérni, ilyen könnyen megkaphatja.
2010. máj. 12. 21:34
 7/8 anonim ***** válasza:

én abszolút megértelek! mintha csak magamat olvastam volna! :'(((


és a lány, akibe szerelmes vagy, ebből nem vesz észre semmit? mit tudsz róla, mennyire hűséges típus?

2010. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hűséges. Lerí róla, hogy szereti a nőket, de ugyanakkor nem flörtöl mással, a barátnője a mindene (sajnos). Én néha megfeledkezem magamról és csak nézem és nézem, de szerintem Ő nem vesz észre semmit. Mikor megkérdeztem, hogy van és próbáltam Vele kicsit beszélgetni, akkor is kedves volt, de nem túl bizalmas.
2010. máj. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!