Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól mondhatom, h valaki...

Mikortól mondhatom, h valaki a barátom? Mennyire lehet megbízni az emberekben? Kinek mit mondhatok el? Azt hiszem, kissé naív vagyok és rá fogok fázni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha már elmond valamit bizalmasan akkor egy lépés h megbízik benned, tégy úgy teis...

hát a legféltetteb titkaidat senkinek sem... mert összevesztek aztán akkor pisloghatsz:D

és csak akkor bízz meg az emberekben ha biztos vagy benne h megbízhatsz benne:D:D:D

2010. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne bízz meg senkiben
2010. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem barátnőmnek a barátnőmet, mikor őszinte kedvességgel fordult felém, és elmondta a problémáit, személyes dolgait, meghallgatta az enyémeket, próbált segíteni.

Odaadó és figyelmes volt, és ez máig így van.:)

Nincs sok barátnőm, de azt hiszem, hogy akik vannak, nagyon sokat számítanak és én is nekik.

Megbízni csak olyanokban szabad szerintem, akik szintén megbíznak benned.

Adok, kapok.

Ha valaki kedves veled, akkor először azt gondold át, hogy mi oka lehet rá, milyen érdek áll mögötte.

Bizonyosodj meg, hogy tényleg őszinte és érdekled, ha fiú, ha lány.

És soha ne szolgáltasd ki magad másnak, ne adj támadási felületet senkinek!

Sok sikert.:)

2010. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, a legféltettebb titkaimat megtartom magamnak. Ne bízzak senkiben? Ez elég rossz érzés lenne.
2010. máj. 13. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Baráti kapcsolatról beszélek azonos neművel, nem párkapcsolatról.
2010. máj. 13. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos nagyon keves olyan ember van akiben meg lehet bizni.en 2 ev mulva jottem ra hogy a munkatarsam-fonoktulajdonos a legjobb baratom.eloszor csak,lenyegtelen dolgokrol besyelgettunk,majd egyszer csaladi problemaval fordult hozzam,es egyre tobbszor all elo olyan dolgokkal amit nem gondoltam volna.enis viszont szamithatok ra mindenben,jobban meg lehet beszelni vele mindent mint egy baratnovel.nincs koztunk abszolut semmi,szimpla barati kapcsolat.voltak baratnoim,nagyon sok eve ismertem oket megis csalodtam bennuk.legy nagyon ovatos es ne dolj be minden kedves dumanak,ez a lenyeg.
2010. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én nem érzem magam rosszul azért, mert nem bizom meg az emberekben. csak azokban bizom, akik a közvetlen közelemben vannak, pl.: férjem, szülők, testvér, nagyszülők. szóval, őket egy kezemben megtudom számolni, ennek ellenére ők sem tudnak mindent. láttam és tapasztaltam elég példát a bizalomról. szóval, én senkiben nem bizom. nem hiába mondják azt, hogy a család az, akire mindig számithatsz.
2010. máj. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkortól bízhatsz egy fiúban, ha csókután méllyen a szemébe nézel és látod, hogy nem árul el soha, ha nem látod akkor tied a döntés, mert ő nem tudja, hogy átlátsz rajta így kamuélettel lehet belőle egyéjszakás kaland vagy dobhatod
2014. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!