Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim veszekednek?

Bazsika haász kérdése:

Szüleim veszekednek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a szüleim veszekednek és nem birom már lelkileg hiába vagy 20 éves próbáltam velük normálisan beszélni hogy beszéljék meg mi a problémájuk egymással de nem ment mit tudok tenni ez ellen egymást fenyegetik hogy megölik egymást felrobbantja apám a házat stb mit tegyek?

2017. ápr. 17. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Sajnos én ebben nőttem fel.

Amíg otthon élsz, nem sok mindent tudsz tenni.

Max. bezárkózol a szobádba, ha van külön szobád. Vagy amíg veszekednek, elmész otthonról egy ismerőshöz. Én ilyenkor elmentem sétálni, ha már nem bírtam. A barátaim előtt szégyelltem, hogy veszekednek.


Még sok időt töltök velük egy fedél alatt, de már felnőtt fejjel belátom, hogy a veszekedésükbe nem szabad beleszólnom. Amikor veszekednek, akkor úgy tekintem, mintha a szomszéd lakó veszekedne. Ez a gondolkodásban történt változás nekem sokat segített, bár sajnos még így is visszacsúszok a régi szerepbe, akkor tényleg nem jó.


Sajnálom, hogy neked is ezt kell megtapasztalnod. :(

2017. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2017. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, veszekednek.
2017. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor más gyerek, leüti az Apját főleg ha ilyen bolond. Te miért nem ezt teszed?
2017. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Martin3410 ***** válasza:
Költözz el más megoldás nincs.
2017. ápr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Martin3410 ***** válasza:
Apádnak meg basszál már le egy parasztlengő pofont minimum.
2017. ápr. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, kedves én, nem te írtad ki véletlen ezt a kérdést?

Humorizálást félretéve, kezet foghatunk. Az én szüleim is nagyon sokszor és nagyon csúnyán veszekednek. Pedig most nagy tervek előtt állunk, ami megint csak kérdéses. Nekem van egy 7 éves húgom, szegény, neki is végig kell hallgatni a vitákat.. Nagyszüleimhez mehetnénk ilyenkor, de ők a szomszéd városban laknak, amit csak busszal tudnánk megközelíteni. Valamit ki kellene találnunk, hogyan tudnánk megbékíteni a szüleinket. Ha valakinek van valami ötlete, írjon légyszi! Egyébként gondolkoztam én is sok mindenen..(igen, azon is, amire gondolsz), de nem tehetem meg, hiszen vannak, akik szeretnek, és én is szeretem őket.

Kitartás!!!

2017. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!