Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja sok férfi...

Miért nem tudja sok férfi megbecsülni hogy van egy kedves felesége meg aranyos gyereke (i)?

Figyelt kérdés

valakinek meg sosem lesz, aki megbecsülné a család adta örömöket. miért van ez?


és felvet bennem egy másik kérdést:

a nők miért választanak olyan férjet, akik nem tudják őket becsülni és állandóan kétségek közt élnek, mikor csalja meg őket stb?

mert gondolom itt senki sem pár hónap ismeretség után házasodott össze, mégis nagyon sok ilyen jellegű problémát olvasni, hallani.


2010. máj. 19. 12:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12:52-es vagyok és nő :) 30 éves
2010. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
... ha a nők nem lennének annyira elfoglaltak a háztartással és a gyerekekkel, akkor ők is gyakran félreléphetnének. Azt hiszem megtalálod benne a választ
2010. máj. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg sok van ilyen,bár tisztelet a kivételnek, szerintem ez főként neveltetés kérdése, ha anyuka úgy volt otthon kezelve mint egy bejárónő, dadus, akkor a drága ember ezt fogja gyakorolni a párkapcsolatában is....nálunk még egy lapáttal rátett az anyós-após is h folyamatosan engem aláztak a fiuknak, ill. bátorították minden féle genyóságra, persze annyira nem kellett lökdösni a szentemet megvolt neki a magához való "esze"...persze házasság előtt kicsit mást mutatott magából....de mit mondjak hülye voltam
2010. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A csendes eső nagyon hasznos a földeknek, de beleborzongani az igazi viharba tudunk.. érted ugye? És az érzelmi viharban rengeteg szenvedély van, pozitív és negatív érzések felváltva. A gond csak az, hogy legtöbben rájövünk, nem lehet állandóan viharban élni, csakhogy utána már nem tudunk kikecmeregni belőle.
2010. máj. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
igen, a vihar az is közrejátszik, mi a nagy balhék után szexel vezettük le a feszültséget és valahogy el is bagatelizálódtak az egyébként fontos dolgok.....aztán terhesség, gyerek és a gondokat meg kellett volna beszélni és mint két idegen álltunk egymással szemben.....
2010. máj. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Pont ma akartam feltenni ezt a kérdést:), csak én 22/L vagyok. 2 ilyen nő is van a környezetemben és annyira, de annyira nem értem meg őket, hogy mért kínozzák magukat. Ők is tudják, hogy nem jó így, de csinálják. Valaki magyarázza el:)

1,5 éve vagyok a Párommal, és 3 hét után költöztünk össze és eddig 3x veszekedtünk, de persze úgy, hogy addig nem aludtunk el míg meg beszéltük a veszekedéses dolgokat.

Mért viseli el valaki a mindennapos veszekedéseket, a bunkó egymáshoz állást, stb...

2010. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sok "gyenge" nő erős férfit akar tudatalattija is így működik, ezek vonzzák. A férfiak oldalát nem tudom, nekem szerencsére olyan a férjem, aki megbecsül minket.
2010. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább annyi hibás nő is van, akik nem becsülik meg aí jó férjüket és csak a gyerek érdekli őket.
2010. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

és a férfinak miért kell elhanyagolni a gyerek neveltetését?

úgy értem,ott van a nő megszületik a gyerek akkor miért mindig a nőnek kell foglalkozni a gyerekkel? a férfi is figyeljen oda a neveltetésre, és ő is foglalkozzon a gyerekkel akkor nem fogja elhanyagolva érezni magát!

de ilyenkor is csak a nő a hibás, egy gyerek magától nem fog megtanulni járni, nem fog fejlődni ha nem foglalkoznak vele.

2010. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!