Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az esetről...

Mit gondoltok erről az esetről, milyen az ilyen barátnő?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm,aki nemrég fent volt nálunk.Nagyon jó barátnőmnek tartom/tartottam eddig,de eltette egy felsőmet anélkül,h megkérdezte volna ,h neki adom-e...úgy derült ki,h miután fent voltunk nálunk utána hozzájuk is felugrottunk,és a nővére kutakodott a táskájába,de csak úgy, vmi sminkcuccot keresett és kivette a felsőmet a táskájából pont akkor amikor én is ott vtam...a nővére kérdezte,h mi ez,honnan ez a felső...ő pedig annyit mondott halkan ,h "(a nevemet mondta) hozta"...és tök idegesen volt utána, elmentünk tőlük..láttam,h tök zavarban volt..össze-vissza beszélt..én viszont ezt nem tolerálom és amikor elmentünk egy ismerőshöz mondtam neki 4szem közt,h ,,figyelj nem akarlak bántani (még én beszéltem vele tök normálisan,még én voltam zavarban!)de igazán megkérdezhetted vna ,h elviheted-e...esetleg hordom-e még..kell-e nekem?...csak hebegett-habogott..azt sem értettem mit mondott..!

csak úgy elrakta amikor épp nem figyeltem..csalódtam benne..mert azt hittem nem olyan mint a többi lány...nem ba*sza át az agyamat...dehát tévedtem már megint..

mit gondoltok?20/L


2010. máj. 23. 14:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát az ilyen
2010. máj. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem valószínű, hogy barátkoznék vele ezután.
2010. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Van-e még barátság a világon? Fiatal emberek azt hiszik, van; de aztán megtudják, hogy amit barátságnak hittek, csak illúzió volt. A barátság sokkal bonyolultabb, fájdalmasabb és erőszakosabb kapcsolat, mint a szerelem. A szerelem adni és kapni akar. A barát csak adhat. Barátság, abban az értelemben, szűkszavúan, ahogy két ember, kézfogás és ígéret nélkül, egy életre jótáll a másikért, nem pedig meglopja.
2010. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Egyszer levegőt vettél, -vettél többször is.

Elszívtál egy cigit -elszívtál még egyet.

Ha egyszer berúgtál, berúgtál másodszor is...

Aki egyszer megteszi...

2010. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Hát a fiuknál ez max. haver kategória.
2010. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Hát nekem is volt ilyen helyzetbe az egyik barátnőm tőle a barátnője egy drága labdát lopott el ...És én pont láttam mikor elviszi és mondta a barátnőmnek hogy hé figyi viszi a labdád.Hát aztán amikor elmondtuk neki hogy láttuk hogy elviszi azt a tárgyat hebeget-habogot és mondta: én csak kölcsön akartam kérni (ahan ha persze), hát nem tudom hogy jó barátnőd lehet-e, mert ha tök kedves veled amúgy meg segít neked akkor lehet hogy vlmi beütött neki és muszály volt neki elvinnie.Amúgy aki a barátnőmtől "lopott" az egy rossz indulatú kis fruska :S De mondom ha az a csak aki ezt tette aranyos és jó fej akkor nem kell ebből nagy bajt csinálni. De beszéld meg vele ezt feltétlenűl!;)
2010. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen "barátnőm". Enyves kezű volt. Amikor feljött hozzám mindig elrakott valamit de csak ilyen kisebb tárgyakat, nem igazából fel se tűnt csak később kerestem, hogy hol lehet de persze őt nem gyanúsítottam. Aztán egyszer elakarta kérni az egyik szájfényem, én meg mondtam neki, hogy nem adom oda mert az kell nekem. Aztán eltelt 1-2 nap és keresem a szájfényt... sehol. Akkor esett le, hogy biztos, ő vitte el és a többi cuccom is nála van. Felmentem hozzá és egyből megláttam 1-2 dolgot ami az enyém. Nem szóltam semmit mivel szerencsére nem volt értékes köztük csak fogtam magam és otthagytam... többet nem beszéltem vele.
2010. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt 2ilyen ribi barátnőm.Az egyik egy nagyon értékes nagy gyűrűt lopott el,amit valaki meglátott rajta,nem adta vissza,eltűnt a képből.A másik kisebb dolgokat csórt el,amit megláttam a fürdőszobájában,de nem szóltam semmit,megszakítottam vele a kapcsolatot.
2010. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

érdekes dolgokat írtatok,de egyszerűen már nem tudom ...főleg ezek után,hogy kiben lehet megbízni is kiben nem...egyszerűen senkiben sem...úgy látszik.

Elvileg nagyon jó bnőm...de akkor miért fordul meg ilyen a fejében? nekem sohasem...még csak egy kósza gondolat sem,h milenne, ha az enyém lenne az ami az övé...Főleg ,hogy az a fajta ember vagyok akitől bármit tényleg BÁRMIT kölcsön lehet kérni...

2010. máj. 23. 15:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki engem így meglopna, utána rá sem köszönnék, hogy van pofája ilyet tenni, ez agyrém.
2010. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!