Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek eleg 40millio...

Szerintetek eleg 40millio forint az ujrakezdeshez az USA-ban? Csaladallapitas

Figyelt kérdés

27 eves vagyok

szeretnek kikoltozni es csaladot allapitani ott

Florida vagy akar Chicagoban


40millio forint dollarban eleg az indulashoz?


lany vagyok angolul tokeletesen beszelek


2017. aug. 18. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
azért egy amerikai bőven megértene egy angolt... főleg hogy ott is annyi féle akcentus van new yorki floridai , new orlenasi , déli, északi stb..
2017. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
zold kartyat hogy tudok kapni
2017. aug. 18. 22:40
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

"de az USA/ba? errol nincs tapasztalatom "


EZt levettük. Senkit nem hat meg a 40 millád, nem fogsz kapni zökld kártyát, és kb. itt elvetélt az ötlet.


Tudod kik kapnak? Híres emeberek, művészek, sportolók, jól működő vállalkozók, de ehhez nagyon kevés a 40 milla, akik zöld kártya lottón nyernek, akik házassági vizummal mennek ki, de egy 27 éves pitcsa nem fog kapni, kqrvákból anélkül is van éppen elég.

2017. aug. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerubb hogy hozzamesz egy allampolgarhoz. Tovabba zoldkartyalotto, vagy ha van kozeli rokonod amerikai akkor is. Anelkul munkavallaloi vizum de ahhoz munkahely kell. Nem tudom mi a szakmad de helyesirasbol gondolva szerintem orokolt penz. Bar sok illegalis van, milliok. De ahhoz nem art elore kapcsolat hogy a hivatalokat kijatszd.
2017. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%
álmodj királylány..
2017. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!