Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Második feleségek. Milyen...

Második feleségek. Milyen viszonyban vagytok férjetek gyermekével?

Figyelt kérdés
nem érzitek azt néha,hogy az elözö házasságbol szöletett gyerek elönyt élvezne a közössel szemben?a közös mindig a kinött,használt dolgokatkapja,a másiknak meg uj járja,abbol is a legdrágább.
2017. szept. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mint ahogy fogalmaztál is:Második.
2017. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
75%
Ez egy házasságon belül született második gyereknél is így van általában.
2017. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én nem érzem úgy, hogy nagyobb előnye van az előző házasságból született gyereknek.

Férjemnek van egy 14 éves lánya Kitti az előző házasságából. Nekünk 5 éves lányunk van, Andika. A két lány imádja egymást, és bár Kitt nem velünk él, de mindig jön amikor csak akar. Az iskolai szünidőket mindig velünk tölti, és ha nincs programja akkor minden hétvégén velünk van. Ha Andika kap ruhát akkor Kitti is kap. Sőt. Kitti anyja és sokszor vesz ruhát, játékot Andikának, mert ha akciós akkor megveszi. Mivel mi a két család tudott és tud kulturáltan viselkedni, így nincs féltékenység, harag köztünk. Andika is szokott Kittiéknél nyaralni. (mi pestiek vagyunk, Kittiék vidéken élnek)..

Minden megoldható ha a felnőttek úgy állnak hozzá

2017. szept. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Gyerekként írom: utál, ráadásul apám sem foglalkozik velem, mióta ott az új nő.


Szívás.

2017. szept. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerencsére jól megvagyunk. Mi a férjemmel évekkel a válás után találkoztunk, ráadásul ők békében váltak el ( nem lett volna szabad húsz évesen csak a gyerek miatt házasodniuk). Így a gyerekben és exben sincs tüske miattam.

Jó testvére a lányunknak, sőt, most már együtt laknak albérletben az egyetem miatt.

2017. szept. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A páromnak 2 gyereke is van már (mindkettő mástól)

Nekem jó kapcsolatom van mindkét gyerkőccel.

2 éves a közös gyerekünk, de nem érzem, hogy háttérbe szorulna. Nálunk nincs az, hogy mindig használtat kap a másik meg újat, drágát.

2017. okt. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy ebből a topictémából mennyi szakirodalmi filmfeldolgozás született már... Érdekes módon sehol sincs olyan olyan ábrázolva amit írtok. mindenhol igen bensőséges a kapcsolat!
2018. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!