Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá az élettársam,...

Hogy vegyem rá az élettársam, hogy gyakrabban tisztálkodjon?

Figyelt kérdés
Valami megváltozott. Mióta együtt vagyunk megint ritkábban fürdik idáig szinte minden nap. Igen nehéz munkát végez és meg is izzad. Hogy mondjam neki hogy fürödjön meg de ne is bántsam meg!?????
2008. okt. 21. 15:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos a hiúságára hatnék. Pl. mondhatnád neki, hogy a boltban a sorban állt előtted egy fickó és milyen jó illata volt.

Vagy rávenném, hogy együtt zuhanyozzunk.

2008. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

én ilyenkor a szemébe mondom, hogy büdös vagy, ne is adj így csókot! Vagy rányitom az ablakot!

Ha fizikai munkát végez, akkor tudnia kell magáról, hogy megizzadt, és büdös lehet.

Meg egyébként is, akarjon már imponálni neked, hogy frissen tusolva hízeleg, vagy bármi.

Szerintem jobb őszintének lenni. Egy párkapcsolatban tudjuk már közölni a párunkkal, ha valami zavar, vagy nem tetszik, vagy bármit.

2008. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mi lehet az oka hogy kezdi elhanyagolni magát? Lepd meg egy jó illatú tusfürdővel, és kérd meg, hogy próbálja ki.
2008. okt. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Húzódj el tőle,és ha kérdi mi bajod,mond meg neki hogy mi,egy kapcsolatban ilyesmi miatt nem lehet megsértődni,más ha tisztálkodik,és utána akár betegség miatt izzadtabb lenne,akkor persze megsértődhet, de így neki is éreznie kell hogy ez így nem jó.
2008. okt. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
mond neki hogy azért szerettél bel mert jó illata volt akkoriban!!
2008. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem, ha ez gond köztetek, akkor a fürdésnél nagyobb bajok vannak a kapcsolatotokban. Engem a feleségem egyszerűen magyarul szépen elzavar fürödni, ha büdös vagyok. Van, amikor sokáig kell velem veszekednie, de mindig győz. Nem hiszem, hogy ez akkora probléma. Mi pasik néha nem szeretünk fürödni (én személy szerint csak lusta vagyok, de szeretek tiszta lenni), olyankor el kell zavarni minket. És is megmondom neki, ha valami nem oké.

Elcsépelt frázis, pedig rengetegen figyelmen kívül hagyják: "Az őszinteség minden kapcsolat alapja"

Ugye ismerős?

Ha meg megsértődik, akkor megsértődik. Inkább ő sértődjön meg, minthogy te szagold nem? :-)

2008. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Igen, a pasik néha nem szeretnek furdeni...Én párommal régen tisztáztam, hogy tudjunk egymással beszélni mindenrol. Ha ilyen eset van, próbálok rá viccesen hatni, hgy apuci, jó lenne ha megfurodnél, ha nem hallgat rám, akkor szépen kedvesen megkérem ot.
2008. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Egyetértek az összes eddigi válasszal!

De ha minden kötél szakad, fogd magad és Te se fürödj pár napig (ha kibírod :S ) :D:D:D Vagy inkább fenyegesd ezzel!

Vagy mondd meg neki, hogy nem fekszel le vele, nem részesíted orális szexben (ha ez nem fog működni...), nem csókolózol vele, stb. amíg nem tér rá a rendszeres tisztálkodásra! (És ehhez TARTSD IS MAGAD!!!) Elhiszem, hogy fáradt; de aki fizikai munkát végez, annak akkor is kell este fürödnie, ha reggel már megtette! Esetleg vehetsz neki relaxáló fürdősót!

2008. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus egyébként... "Megvan" a nő, most már nem kell neki imponálni. Gusztustalan hozzállás. Szerintem egyszerűen tisztelentlenség a párunkkal szemben, ha büdösen, koszosan fekszünk mellé a közös ágyba. Fúj!
2008. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként meg én nem mondanám, hogy a nemfürdés tipikus pasi tulajdonság lenne. Az általam ismert férfiak többségének - a fizikai munkásoknak is - megvan az alapvető igényük a tisztaságra, higiéniára. HA nem is használ férfi arcápolókat, stb. azért ez alapvető dolog! Én úgy tudom, régen dívott ez a nézet, hogy egy férfinak nem muszáj ápoltnak lenni, sőt, az férfiatlanná, pojácává teszi.
2008. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!