Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változhatnék meg?...

Hogyan változhatnék meg? Beismerem hogy nagyon bunkó és gonosz típus szoktam lenni, már rokonaim is megemlítették, sőt bátyám már szóba sem áll velem, szüleim is mondták hogy ez így egyáltalán nem lesz jó.

Figyelt kérdés
Vérig tudok sérteni mindenkit pl családtagokat, bátyámnak a mennyasszonyát,.. de megis érdemli ő igen. de megszeretnék változni nem akarok senkit sem megbántani :( Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 2. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Milyen válaszokra számítasz? NE LÉGY BUNKÓ B..... MEG!
2010. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Erre nincs recept. Önuralom, akaraterő. Ha valaki komolyan változni akar, az tud, csak rengeteg kitartás kell hozzá.
2010. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban neked kell akarnod megváltozni.Például gondolj bele, fordított esetben, ha téged sértenének meg állandóan, hogy, hogy esne. Akár azt is megcsinálhatod, felírod egy lapra a következőket. 'Kedves leszek. türelmes leszek. Próbálom nem megbántani a körülöttem lévőket, és kiteszed jól látható helyre. Ha ránézel eszedbe jut. Számolj el elötte 10 ig. Mást nem tudok tanácsolni.
2010. jún. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
naponta 1-2 joint :D:D
2010. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Miért vagy bunkó? Fizikai élvezetet nyújt az, hogy a másikat megbántod?! Menj el orvoshoz, b*meg. Ez beteges.
2010. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is ilyen vagyok.

Csak durvább.

Ott teszek keresztbe a haragosaimnak ahol csak tudok, egyet őrületbe kergettem, intézetbe van.

Különben én tényleg füvezek, hogy ne tegyek tönkre másokat.


16/L

2010. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira gonosz nem lehetsz, mert aki igazán az, az nem ismeri el magáról, vagy ha igen, nem tartja negatívumnak és nem kér segítséget.

Tudatosítottad a problémát és változtatni szeretnél - jó úton vagy. Reális célokat tűzz ki - azt ne, hogy holnaptól angyalka leszel,mert az nem valószínű, hogy sikerül. Próbálj intuitívebb lenni, megérteni más embereket, beleképzelni magad a helyükbe, próbálj érdeklődni irántuk, többet beszélgetni velük, és akkor rájössz, hogy nem is olyan rosszak, amilyennek látszanak, és általában meg lehet érteni, mit miért csinálnak - és csak akkor szólj be nekik, ha semmi nem szól a mentségükre!

2010. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

nem nyújt fizikai élvezetett! csak azokkal csinálom ezt akit nem birok! vagy ha néha beszólogatnak

akkor vagyok ilyen.. és akkor már nem tudok hozzá normálisan szólni..

2010. jún. 2. 17:54
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

énis ilyen vagyok,már mindenki ellenem fordult..

persze énis az őrületbe kergettem már pár embert,csak az segített rajtuk,hogy nem foglalkoztak a hülyeségeimmel,elengedték a fülük mellett.

16 F

2010. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%

Először is teljesen normális, ha megvéded magad :)

Ha valaki beugat döngöld a földbe. Ez teljesen érthető.


A lényeg, hogy ne kezdeményezz veszekedést. Ha mások provokálják, akkor nem te vagy a hibás, hanem ők, és megérdemlik, hogy helyben hagyd őket!


Ha te vagy az aki a konfliktust gerjeszti, akkor hagyd abba, esetleg beszéld meg velük, hogy mi a bajod.

2010. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!