Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ismer olyan embert, aki...

Ki ismer olyan embert, aki huszonéves korára egyedül maradt szülők, nagyszülők nélkül és még gyereke sincs? Szóval ez a köztes állapot érdekelne leginkább, ki hogy éli meg?

Figyelt kérdés

2017. dec. 24. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Hát neki lehet segitene elköltözni egy olyan helyre ami mimdig is volt belül hely pl egy ország
2017. dec. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Illetve nem biztos fogalmam sincs nem vagyok pszichologus de pl lehet ha megismerkednevalakivel akinek nagy családja van vagy egy magányos embernek segitene
2017. dec. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Rosszul élem meg nagyon...

Főleg hogy az idei az első karácsonyom egyedül ;(

2017. dec. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Anyukám ebbe a hejzetben volt. Néhány évig csak Apukám és a Nagybátyám volt neki.
2017. dec. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Párom exe majdnem beleillik. Az apja öngyilkos lett, az anyja kidobta a kiscsajt otthonról. A páromhoz költözött. Nem sokkal később meghalt az anyja is. Fél éve költözött el a párom anyjától. /1,5 evig voltak egyutt parommal,5 evet elt ott a csaj/

Nem viselte meg a lányt a szülei halála, az anyjának egyenesen kívánta is.

2017. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
A párom ilyen. Nem tudom hogy hogyan éli meg, nem beszél róla, nem is látom rajta. Szerintem elfogadta a helyzetet és velem karácsonyozik, az én családommal.
2017. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem a párunk családja az nem a mi családunk én legalábbis 2. kapcsolatomban élek és mindkettőben ezt éreztem. Ez abban nyilvánul meg pl. h páromat még ötször is megkérdik h egyen addig engem egyszer. Lehet h én vagyok érzékenyebb de én mindkét páromnál éreztem h az az ő családja őt jobban szeretik ott.
2017. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 persze hogy jobban szeretik, szerintem így természetes. De azért a kommentelő párjának csak jól esik hogy nem hagyják egyedül.


A kérdésre is válaszolva: én saját elhatározásból szakadtam el a családomtól teljes mértékben, szóval ez kicsit más helyzet.. Én örülök hogy így van, de ha megadatott volna a jó kapcsolat és alapvetően rajtam kívül álló dolog miatt maradtam volna egyedül (pl.haláleset), akkor biztos szenvednék. Egy idő után persze az ember elfogadja a helyzetét, túllép valamennyire a történteken, de gondolom ez se gyorsan megy.

2018. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátomnak halt meg az anyukája, előtte a nagymamája. A nevelőapja pestre költözött. 22 éves volt akkor. Volt egy keményebb fél éve, de talpra állt, van párja és boldogan élnek.
2018. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy nagyon jó barátomat zavarta el az "anyja" otthonról, mert összejött egy új pasival aki nem szerette őt. Ezért kellett mennie onnan. Ott meg is szakította velük a kapcsolatot, véglegesen. Aztán albérletről-albérletre költözött, mert az apja sem fogadta be (új családja lett). Én igyekeztem mellette lenni végig, de hogy valóban hogy élte meg, azt csak ő tudja...

Eléggé kapcsolatfüggő lett, egy hetet sem tud egyedül élni, mindig kell neki egy kapcsolat akkor is, ha nem érzi magát jól benne.

2018. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!