Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h az anyukám...

Mit tegyek h az anyukám megváltozzon?

Figyelt kérdés
Az anyukám beteg a szívbillentyűjét fogják nem sokára kicserélni.Elhiszem neki hogy rosszul van és beteg,de elegem van abból hogy mindent én csinálok. Mikor az iskolából haza jövök akkor megcsinálom a házim miután készen vagyok mondja nekem hogy csináljak ezt,meg csináljak azt.És miközben pakolok és kitakarítom a házat,a mellett még vigyázzak a két kisöcsémre.10éves vagyok.Míg én pakolok ő gépezik.És mikor végeztem a munkával nem engedi hogy gépezzek.Segítsen valaki!!!
2008. okt. 28. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, biztos fárasztó és nem is a te korosztályodnak való ez. Nem lehet vele beszélni? Mindig ilyen volt? Mert, ha alapjáraton ilyen a stílusa, akkor nagyon gáz a helyzet. Esetleg közeli rokon, akivel tudnál beszélni, hogy segítsen anyukádnak, vagy ilyesmi?
2008. okt. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, kis Draga, kerd meg hogy hivjon valaki segitseget a Csaladsegito Szolgalattol mivel 3 kiskoru ott van, o pedig beteg.

Ebben a korban Neked jatszanod, olvasnod es kulonorakra kellene jarnod.

Mondd meg neki hogy nagyon faraszto ez a munka neked, es jo baratotoknak, ismerosnek, szomszednak meseld el! Beszelj valakivel felnottel!

Nagyon ugyes vagy!

2008. okt. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
31%
Hát azt meg kell rtened hogy az anyukád beteg és mégsem adhatod a porszívót a kezébe hogy takarítson. Nem tudom hány évesek az öcséid, de megkérheted őket hogy segítsenek, esetleg nagyszülőket. Egyébként az anyukád lehet hogy dolgozik a gépen és azért nem mehetsz oda. Valahogy tudasd vele hogy szivesen segítesz neki, de ha már végzel legalább akkor engedje hogy játsz.
2008. okt. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
nagyon nehz helyzetben vagy. ha budapesti vagy, szívesen segítek neked... de komolyan. vagy tényleg próbáld az öcséid bevonni a dologba, vagy egy másik felnőtt segítségét kérni...
2008. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokaéves!Nevelő apukám dolgozni szokott.Van egy 3éves és egy 8éves testvérem.Már beszéltem rokonaimmmal is h mitcsináljak ez ellen,és azt mondták hogy beszéljek vele.Régen mielőtt nem ismerte nevelőapumat,addig nagyon kedves volt és sokat voltunk együtt.Mindig minden este kimentünk sétálni anyummal és a testvérével(nagybátjámmal)mielőtt este elaludtam mindig besélt valami szép mesét. Nagyon köszönöm hogy válaszoltak anyummal kell beszélnem!
2008. okt. 28. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!