Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Mamámék...

Nem tudom mit tegyek. Mamámék teljesen ki vannak borulva, segítséget nem akarnak elfogadni, felajánlottam, hogy leutazunk párommal rendbe tenni a dolgokat, de nem akarják. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elöntötte őket az ár vasárnap hajnalban. Most,hogy lement a víz a garázs összedőlt,a ház falai repednek. Nagyapónak az a ház az élete munkája,két kezével építette. Nekem a gyerekkori szép emlékeim mind odafűződnek,de ez semmi az ő bajukhoz képest. Gondolkodunk,hogy tudnánk segíteni,de nem megy. Nem hagyják. Értem hogy idegesek,mamám sír nagyon.mindennap hívom őket,van hogy többször is. Én is nagyon rosszul érzem magam. Mit tehetnénk? (most mentünk volna másfél év után bemutatóra párommal,de ez így elmarad. de beígértem,hogy egy hónap múlva lemegyünk segíteni,de az se jó...) Már lassan én is bőgök...

17L


2010. jún. 9. 12:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szüleid? Ők se segíthetnek?
2010. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem velük élek hanem párommal,apámmal nem tudom mi van,anyám pedig nincs olyan anyagi helyzetben,őrül,ha rendben kijön egy hónapra öcsémmel... mi most éppen megtehetnénk hogy kis pénzzel támogassuk őket,de ezt fel se merem hozni nekik,mert még a végén meg lennének sértődve... de eddig ők segítettek nekünk,most itt az idő vissza...(egyébként már a leutazás is drága lenne,hiszen 250km-re laknak innen...)


elnézést,ha nem jó a helyesírásom,de most nagyon készen vagyok... :(

2010. jún. 9. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kell ezt annyira túlkérdezni, v hogyismondják, egyszer csak fogjátok magatokat, beültök az autóba, visztek kaját, meg mindent, főleg azt hallottam h az is fontos h aki segíteni megy azzal ne kelljen úgymond foglalkozni, szóval én vinnék takarót, hálózsákot, vizet...plusz amiről tudod h a mamádéknak jól jön és én bizony megjelennék.....nagyon fog örülni hidd el...nyilván az a baja, h szeretne titeket vendégül látni, sütni, főzni, de ez ebben a helyzetben nem megy, szóval inkább azt mondja h nem.....de elkél ott két dolgos kéz!!!!!

és minden jót a nagyszüleidnek!

2010. jún. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kor menjetek le, ha ott vagytok biztos nem mondják az öregek, hogy "na menjetek vissza, nincs itt semmi". A lelked is kicsit megnyugodna, meg legalább ha mással nem, pár jó szóval pakolással segítenétek....
2010. jún. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a pénzt szerintem sem fogadnák el, de be is lehet nekik vásárolni....ajándék, egy teli csomagtartó hasznos dolog...nagyon szép h segíteni próbálsz
2010. jún. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
ha mentek akkor még tisztítószert is vigyetek mert arra is nagyon szükség van nehogy valami fertőzést elkapjanak meg ugye az elhullott állatok tetemei is ott usztak a vízen szal nagy a fertőzésveszély
2010. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

most még biztos nem mehetnénk,mert le van zárva a falu... de lehet tényleg az lesz,hogy fogjuk és megyünk ha lecsillapodott a helyzet.

egyébként az ő utcájukba nem is visznek semmit,kaját,vizet,ilyesmit,mert nem lehet állítólag bejutni. pedig főút...

2010. jún. 9. 13:25
 8/13 A kérdező kommentje:
valószinű nagyapó elkapott valamit. a fekélyes lábával volt kint a méteresben,meg tyukokat,kutyákat menteni ilyesmi,most be van dagadva,nem bír hosszan állni,pedig anélkül is súlyos volt...
2010. jún. 9. 13:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menyjetek le hozzájuk, és vigyetek friss kaját, tisztítószert,satöbbit.

Ők pedig jól tennék, ha elfogadnák a segítséget, mert másnak most milyen jól jönne, de nem kap.

2010. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

értesitsd az ottani polgármestert,h nagypapád beteg lett,nem is értem,hogy-hogy nem telepítették ki őket????

beül aa kocsiba,bepakol mindent ami pár napig szükség lehet,és irány a nagyszülök!!!!

ne várogass,és tutti már uton lennék!

2010. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!