Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van koztetek, aki akart...

Van koztetek, aki akart gyereket es miutan megszuletett a baba, megbanta?

Figyelt kérdés
Szerintetek van ilyen eset? Engem nagyon bant, hogy egyik rokonom megkerdezte tolem nemreg, hogy megbantam-e. Fogalmam sincs, hogy miert kerdezett ilyet, de nagyon rosszul esett, mintha azt gondolta volna, hogy nem teszek eleget a gyerekemert.
2010. jún. 9. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen sok, de senki nem fogja ide leírni neked mert megkövezik! Ezért hiszik azt hogy a gyereket nem lehet megbánni, mert senki nem mondja el. Azt hiszem van egy könyv vagy netes oldal angolul ahol ilyen szülők vallomása van akik megbánták.
2010. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Én imádom a babám, segített túl lennem egy évekóta tartó depresszión s pánikbetegségen. Szerintem nem is a babát bánja hanema körülményeket néhányan.

Pl ha valakinem akkor megy tönkre a párkapcsolata amikor várja vagy már megvan a baba, akkor a nehéz helyzet miatt inkább "átütemezné" a baba létezését késöbbre. De ez csakfeltevés.

2010. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Én hallottam olyanról, hogy várta a babát, de miután megszületett képtelen volt őt szeretni. Talán a nők lapja oldalán olvastam ilyesmiről, de az okát nem tudni.

Szerintem is olyasmi állhat a háttérben, hogy rosszkor érkezik, esetleg tönkremehet a kapcsolat, ha a férfi úgy érzi nem törődnek vele eleget. Számtalan oka lehet, de rossz ilyesmiről hallani, mert számomra annyira alap, hogy a szülő mindig és minden körülmények között szereti és örül a gyermekének függetlenül attól mi történt.

De nincs gyermekem, nem tudhatom, hogy a problémák milyen érzéseket generálhatnak egy anyában, hiszen ők is emberek.

De nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra.

22L

2010. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony az elején, gondoltam erre. Bár a babámat nem bántottam ezért és ma is imádom, mégis sokszor megy át a fejemen, hogy mikor lesz már nyugtom tőle, hogy nem kellett volna vállalni.Nem bírom elviselni azt a tehetetlenséget, hogy nem tudok megcsinálni dolgokat tőle mert zavar. Nekem nem elvem a feláldozni magamat a babáért gondolat.

Igy aztán nagyon keményen ellenállok a párom a béli ostromának, hogy legyen tesó. Már fejéhez vágtam, hogy örülök, hogy nagyobb a gyerek, mert nyűg a nyakamon, hogy mindent nekem kell csinálnom. (holott ez az én hibám, mert imádom és elkényesztetem)

2010. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, szerintem nem is ritkaság, de ezt senki nem meri bevallani. Egyébként én "ismerek" ilyen nőt névről: az anyámat..
2010. jún. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak azok között van ilyen, akik nem tervezték a gyereket, hanem csak úgy becsúszott. más kérdés, hogy miért is nem gondoskodtak megfelelő fogamzásgátlásról.


aki tényleg akarta, vagyis tervezte is a gyereket, azok között nemigen hiszem, hogy van olyan, aki megbánta.

2010. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kérdező!


lehet, hogy azért tette fel ezt a kérdést a rokonod, mert nem tervezett baba volt?

2010. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De tervezett volt, csak hat ezt a rokon honnan tudja? Nem mondom neki, hogy gyereket tervezunk stb. Annyira nem vagyunk kozeli kapcsolatban. Miutan meghazasodtam, par honapra ra teherbe estem. Lehet, hogy azert kerdezi, mert eleg fiatalon lett gyerekem (22)...mondjuk o eloszor 18 evesen szult, hazasan...talan magabol indult ki. Neki mar 4 gyereke van. Vagy lehet, hogy azert kerdezte, mert a ferjem a munkaja miatt tobb idot tolt tavol tolunk, mint velunk...gondolom, hogy ez sok embernek furcsa, akiknek ha mar 1 napra elmegy a ferjuk, majd' meghalnak.
2010. jún. 10. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
elég gyakori jelentség a férfiaknál, hogy bevállalják a babát aztán rájönnek ez nem nekik való és otthagyja őket. Miért gondolod, hogy ez nővel nem fordul elő? Hallottam már megjegyzéseket, hogy nem így képzeltem... NA ezek az anyák csak a képzelt gyereküket bírják elviselni a valóságot nem.
2010. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egyszer minden döntésünket megbánjuk.de elmúlik.a rokonod lehet,hogy megbánta.
2010. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!