Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kaptatok vagy mit szerette...

Mit kaptatok vagy mit szerettetek volna kapni 30. szülinapra? Elsősorban lányok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk egy jeggyűrűt :)

Najó, egy ezüst nyaklánc is jó lesz.

2010. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jegygyűrűt...kaptam egy házibulit, aztán hogy megcsalt és hogy kirúgtam a francba...
2010. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: pfff.. szép :-( sajnálom, hogy emiatt maradt emlékezetes :-/
2010. jún. 11. 23:06
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
30 az tavaly volt nem az lett amit én akartam.azt hitem talán a 31-re meg kapom de már nem számit csak had váljak má el(amugy elvált akartam lenni)remélem ebbe a honapban má sikerül igaz messze a szülinapom de mindegy
2010. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Oh...így utólag a legjobbat tette velem még akkor is, ha pánikoltam, hogy jesszus 30 lettem...Én azóta megtaláltam az igazit szinte azonnal...csak rám várt, boldog vagyok. Akkor nagyon rossz volt és meg megalázó. Ő soha nem találja meg a boldogságot mert ilyen röpke örömökben reméli azt.
2010. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nos,az pont tavaly ilyenkor volt,holnap után leszek 31:)megkérte a kezem,jeggyűrűt...s mint utólag kiderül,beesett mellé a baba is,3 hónapos a lánykám ugyanis:)azóta boldog asszony,és anya vagyk...ezt már nem lehet überelni,ugye?akkor mit kapok most?
2010. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Semmit, mert a ferjem soha nem azt es nem olyant vesz, ami tetszik, amire szuksegem van, vagy amire vagyom! Nincs hozzaertese es izlese. Kapni nem kapok, hanem veszek magamnak. Engem nem ajandekoznak, viszont en ajandekozom sajat magam, minden szulinapomon, nevnapomon es minden unnep alkalmaval. Dolgozom!

30

2010. jún. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Itt gondolkoztam, hogy mit is kaptam. De konkrétan a tárgyra nem is emlékszem. Talán nem is fontos. Az élmény a fontos. Az egész életem élmény, néha álom talán. Csak nem mindig hiszem el, hogy én vagyok a főszereplője. A legjobb ajándék az élmény. Ha egy porszemet kapnék annak is örülnék, mert tudnám, hogy valakinek fontos vagyok. Még akkor is, ha nem használnám.
2010. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
soksok pénzt
2010. jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
utazást :-)
2010. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!