Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előfordulhat egy férfinél,...

Az előfordulhat egy férfinél, hogy azért nem vágyik még saját gyermekre mert a testvérei gyerekeivel együtt lakik?

Figyelt kérdés
Több generáció lakik együtt. A testvérének már van 3 kis gyermeke. Ő még otthon lakik, szóval ugyanúgy viselkedik velük mintha az apjuk lenne. Előfordulhat az hogy ő ezért nem vágyik sajátra mert tulajdonképpen neki már van három (jó ez elég hü lyén hangzik de így van, mivel eteti őket oviba hozza viszi, fürdés stb felelősséggel van irántuk szó szerint mintha az övé is lenne). Esetleg ha elköltöznének onnan akkor a hiány miatt hogy nincsenek ott benne is erősödne a vágy egy saját gyermek után? Vagy pont hogy együtt laknak és ettől esetleg erősebb a vágy, hogy "nekem mikor lesz már saját"? Hogy van ez más férfiaknál? Egyén függő? 20-on éves emberekről van szó egyébként.

2018. máj. 26. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
20 on évesen sokan még maguk is gyerekek,felelötlenek,meg élnének.
2018. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
elő
2018. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Te pontosan ki vagy a sztoriban...? Ugye nem a gyerekre vágyó barátnő, akinek a parja szimplán csak nem akar gyereket és most próbálsz magyarázatokat gyártani. Nem hiszem, hogy valaki csak azért nem akarna saját gyereket, mert a testvérének van három, akikkel ő is egyutt lakik... Van, aki egyszerűen csak nem akar és kész.
2018. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, mivel nagyon is jól látja így, hogy mivel jár a gyerekvállalás. És erre nem mindenki vágyik, pláne huszonévesen.
2018. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha még mindig külön él a nőtől nem csoda, hogy nem szeretne gyereket. A legtöbben előbb összeköltöznek..stb
2018. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
A fűszoknyában flangáló dzsungelnépek szaporodnak ebben a korban. Majd 40 felé kezdj aggódni.
2018. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet.


Én két kisöccsel éltem együtt - mikor 17 voltam, ők akkor születtek.


Most 29 vagyok, nem kell gyerek, elég volt az a 6 év belőlük, míg el nem költöztem.

Minden nap hallgattam a bőgést, aztán a hisztiket, a folyamatos nyávogást, vitákat. Nappal ha otthon voltam, rajtam lógtak, éjszaka sokszor nem aludtam én sem, tanulni lehetetlenség volt.

Szeretem őket, aranyosak, de kizárt, hogy szüljek, jópár évtizedre "kibabáztam magam" - képletesen.

2018. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen elképzelhető.


A párom példáját tudom mondani, mert amikor tesójának megszületett a kislánya akkor ugye még otthon laktak a szülői házban, plusz a tesójának a párja is velük lakott. Akkor ugye megvették már a házukat, de nagyon sok munka volt vele, mert olcsón vették, de szinte lakhatatlan volt főleg télen mert nem volt normális fűtése.


Akkor ugye 3 évig laktak a szülői házban, mert nagy ház volt, elfértek kényelmesen. A párom elvolt akkor a gyerekkel, segített a tesójának mindenben, mert a párom több műszakba járt, így volt ideje ezzel foglalkozni amikor pihenős volt. Amikor éjszakás volt akkor volt neki nehéz arra ébredni délben amikor még aludnia kellett volna hogy bőg a gyerek, meg a tesója kiabál meg hisztiznek mindketten. Párom akkor költözött le a ház alsó szintjére ahol a szülei laktak mert ő ezt nem bírta akkor. Ő ugye sokat foglalkozott a gyerekkel, tanította, játszott vele de nagyon sok mindent megtapasztalt azzal hogy egy gyerek mennyire letudja fárasztani a szüleit. Ugye a párom legjobb barátjának is összejött a gyerek, és ő lett a keresztapa. Mivel a barátjának a nője kórházba került hosszú időre mert súlyos szívbetegség alakult ki és sajnos ez lett belőle, akkor a keresztlányával is ő foglalkozott amikor ő ért csak rá erre, és bizony ott is ugyan ezeket tapasztalta meg szinte. Neki szó szerint elege lett a gyerekekből, és amikor ugye már mi is együtt voltunk, meg terveztük az összeköltözést akkor szinte örült neki hogy végre csendes helyen vagyunk, és nyugiban van. Mondta nekem hogy mindenképpen szeretne gyereket de nem 24 évesen amikor ugye összeköltöztünk. Azóta eltelt pár év hamarosan 27 éves lesz, én meg 25 éves vagyok már. Én mondjuk szeretnék gyereket, mert én nem éltem még át hasonlót sem amit a párom igen. Egyébként imádja az unokahúgát, és a keresztlányát, mert gyakran látogatjuk őket, meg ők is minket, én is szoktam játszani a gyerekekkel, közben hamarosan az én tesóm is szülni fog. Bánt engem a dolog egy nagyon picit hogy a párom még nem akar apa lenni, de megértem őt mert én is valamennyire átlátom ezeket a dolgokat na meg azt hogy ennek anyagilag milyen árai vannak, mert jó múltkor nézegettük a gyerekholmikat és iszonyatosan magas áron van minden.

2018. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!