Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, hogy nem sírok,...

Az baj, hogy nem sírok, amikor a síroknál megemlékezünk?

Figyelt kérdés
Nem tudok sírni... és mindenki azt hiszi, hogy nem szerettem senkit, amikor ez nem is így van...de nem tudok sírni....
2008. nov. 1. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Akinek a sírás mértéke az emlékezés az kicsit nézzen magába...

Nem az az indikátora a szerettekre való megemlékezésnek, hogy te most sírsz vagy nem sírsz!

2008. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Dehogyis baj!
2008. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
96%
Én sem tudok sírni...
2008. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Én temetésen se tudtam sírni, csak utána mikor mentünk a sírhoz.Nem mindenki érzékenyül el vagy csak később, de nem ettől függ szeretted-e vagy sem
2008. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem baj.

pláne ha halotaknapi megemlékezésre gondolsz. mi ott nevetgéltünk a nénikémmel meg a mamival, mert azon vicceltek hogy a mama testvére házsártos volt, és a mami mondta hogy jól kell meggyujtani a mécsest mert fél hogy lassan a menyben össze találkoznak aztán leszidja a tesója, mire a nénikém mondta erre ő is gondolt már hogy a nem rég meghalt nénikém már tuti meg kapta a leszidását.

2008. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
nekem csak a nagymamám halt meg eddig. egész gyerekkoromban attól rettegtem, hogy meg fog halni, és rengeteget sírtam miatta. aztán valóban meghalt, és akkor nem sírtam. úgy látszik, én előre megsirattam... (a temetésen mondjuk ész nélkül zokogtam, de akkor inkább a gyerekkoromat sirattam, ami a halálával végleg lezárult)... és azóta egyszer se sírtam a sírjánál... pedig tényleg imádtam, ovis korom óta minden éjjel úgy aludtam el, hogy azért imádkoztam, hogy éljen örökké... amúgy is mindenki máshogy adja ki magából... az élet meg megy tovább, nincs idő siránkozni, számomra már a nagyi csak egy csodálatos emlék, amire sosem gyásszal, hanem örömmel gondolok vissza. még nevetek is, amikor róla beszélek, és mindig furán néznek rám emiatt.
2008. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Én sem sírok. Sőt, nálunk senki, mi ha kimegyünk a temetőbe, akkor inkább arra gondolunk, ami vidám volt, amikor még élt az elhunyt. Pl. papám három éve halt meg, én voltam a kedvenc unokája, nagyon szerettük egymást, de sose sírtam amikor kimentünk hozzá, inkább felelevenítettük, hogy milyen jókat mesélt nekünk, meg hogy mindig engem fotózott amíg élt, meg hogy milyen szép verseket írt. Vagy pl. egy nagyon jó haverom két éve halt meg, és inkább arra emlékeztünk, hogy milyen jókat csocsóztunk régen. Szóval egyáltalán nem kell sírni.
2008. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!