Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz vagyok?

Szerintetek rossz vagyok?

Figyelt kérdés

anyám szerint meg élet társa szerint gonosz vagyok meg rossz semmire nem vagyok használható ..

Pedig Van egy tesóm ő lány nagyon nagyon szeretem mindent megteszek neki és megvédem úgy gondolom nem kéne még 16 évesen dolgoznom.. középsuliba járok összegébe 3,5 az átlagom nem nagyon csinálok semmi olyat ami rossz lenne olyanért is én kapok amiről nem is tehetek.. próbálok segíteni mimnél több embernek. de most is ellökött az akin segíteni szerettem volna.. mert olyan szomorú volt.. anyámtól sokszor hallom.. bár csak meg se szült volna stb meg hogy rossz vagyok meg utál ,... azon gondolkozom kivetem magam egy autó elé.. talán akkor jobb lesz a világ ?


2010. jún. 21. 19:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
eszedbe ne jusson hogy kiveted meg ilyesmi. el tudod képzelni, hogy mekkora fájdalmat okoznál ezzel a testvérednek?? és másoknak is. ne emészd magad. majd kinövöd ezt a korszakot. anyudnak meg próbáld mondani, hogy ez rosszul esik.
2010. jún. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
az öngyilkosságot felejtsd el,az semmire nem megoldás...-"-
2010. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
96%
2010. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

öngyilkosságra ne is gondolj!!

anyukád biztosan ideges és azért mond ilyeneket.biztos nem gondolja komolyan.

ha nem teszel rosszat akkor én sem értem mi baja lehet anyukádnak.

próbálj neki segítenia házimunkában.beszélgess vele sokat.és talán így ,egoldódnak a problémáid. :)

drukkolok neked

2010. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
ha azt mondják h gonosz vagy akkor azzá is válhatsz ha elhiteted magaddal, de szerintem szeretni való vagy:P
2010. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
96%
ha az anyád azt mondja neked h bár meg se szült volna, akkor vele vannak hatalmas gondok. ne foglalkozz vele, próbáld túltenni magad rajta. ott van a tesód gondolom szeretitek egymást ez legyen a fontos. és tényleg ne is próbálkozz öngyilkossági kísérlettel, azzal semmit nem oldasz meg. minden jóra fog fordulni egyszer, hidd el!
2010. jún. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
pedig komolyan mondja.. .. mindig ordibál velem.. és az élettársa meg nem csak lelkileg szokott.. ha iszik akkor testileg is meg üt. a semmiért 16/f vagyok/voltam
2010. jún. 21. 20:03
 8/30 anonim ***** válasza:
97%

Jaj te szegény, neked is jobb lenne egy normálisabb anyu!

Próbáld túltenni magad rajta, de kérlek, hogy ne felejtsd el felnőtt korodra, hogy a gyerekedet szeretni kell, és türelmesnek kell lenni vele.

A világ így teljes, hogy te is benne élsz.Próbálkozzál kevésbé venni a szívedre a bántásokat, ezek edzik erőssé a jellemet, hogy jó ember legyen belőled.

Szeresd a testvéredet, később találsz még valakit, akit szintén szerethetsz.Így már többen lesztek egymásnak.

Bár lehetetlen, de 5-6 év múlva jó lenne tudni, hogy megváltozott az életed, mert magad alakítottad, és sok örömöd telik benne.

59N

2010. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
ha bántanak fizikailag keresd meg a gyámügyi hivatalt az önkormányzatnál
2010. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... de én nem igazán látom az örömöt az életbe,, az egyetlen dolog ami életbe tart az a tesóm..
2010. jún. 21. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!