Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik házassági tanácsadás?

Létezik házassági tanácsadás?

Figyelt kérdés
Kihez fordulhatok, ha segítség kell a házasságom megmentéséhez? Kell érte fizetni? Debreceni vagyok.
2008. nov. 4. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is db-i vagyok. Én a helyedben a családsegítőnél megpróbálkoznék, mert szerintem nekik van ilyen szolgáltatásuk (a Mester u.-ira gondolok), és ez valószínűleg ingyenes is. 52/415-576, vagy 411-133 a számuk. Vagy ha gondolod, megadhatom egy pszichológus telefonszámát priviben, akihez én más ügyben jártam korábban.
2008. nov. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Megpróbálom a családsegítőt. (Ha lesz elég erőm hozzá) Dilidokira sajna nincs pénzem...
2008. nov. 4. 20:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi újság? Sikerült a családsegítővel beszélned? Rendbe jöttek a dolgok?

Remélem, hogy igen! Írj, ha van kedved!!

2008. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudtam még rávenni magam. Mindig reménykedek, hogy anélkül is mnni fog. Köszönöm az érdeklődést, a legközelebbi húzásánál egyből megyünk!

Köszi

2008. nov. 16. 17:43
 5/6 anonim válasza:
Hogyne létezne. NE házasodj meg!
2010. febr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balázs Tivadar válasza:

Vannak házassági tanácsadók. Többnyire pszichológusok vagy egyházak szoktak ezzel foglalkozni, vagy családsegítő intézmények.

Érdemes viszont olyat választani, aki nem csak a kommunikációt akarja fejleszteni, hanem igyekszik megismertetni a házastársak szükségleteit, és meg tudja tanítani, hogyan kell ezeket betölteni.


Nem jó az sem, ha a tanácsadó csak meghallgatja Önöket de nem mond semmit.


Nem jó az sem amelyik úgy gondolja, hogy az összes gyerekkori traumádat fel kell dolgoznod ahhoz, hogy boldog legyen a házasságod.


Nem jó az sem, ha úgy gondolja, hogy minden kis kedvességet azonnal viszonozniuk kell a társaknak.


Nem jó az sem, amelyik nagyon hamar a válás mellett érvel.


Nagy tisztelettel,

Balázs Tivadar

2011. dec. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!