Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem vagyok...

Mit tegyek ha nem vagyok szeretheto?

Figyelt kérdés

Ugy erzem mindenkinek csak a terhere vagyok, idegesitem oket.

Azt erzem, hogy senkinek se kell az aki vagyok. A szuleim nem ilyen gyerekre vagynak.


2018. szept. 29. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felfogásoson változtass. Minden emberben van valami szerethető.Vagy próbálj meg a segítségükre lenni . Legyél hálás,de biztos vagyok benne hogy szeretnek a szüleid .Lehet nehezebb időszakon mennek keresztül és csak ezert érzed így.
2018. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először magadat szeresd.

Csak magadhoz hasonlítsd magad. Mondjuk a tegnapi vagy tavalyi énedhez, attól függően mennyire gyorsan fejlődsz magadhoz képest.

Én minden év végén írok egy listát, hogy abban az évben mit értem el. Autójogosítványt megcsináltam, szakmát szereztem, megtanultam valamit magamtól, ami később hasznomra vált, stb. Mivel minden évben előkerül a lista, tudom követni a fejlődést és elégedett leszek magammal.

Ha ezt nem hasonlóképpen csinálod, akkor előfordulhat, hogy úgy tűnik, mintha nem volnál szerethető és terhére vagy másoknak. De ez csak a látszat, mert kevés embert kivéve (szülők, közeli rokonok) le se $zarják, hogy élsz vagy halsz-e. És ez nagy hajtóerő abból a szempontból, hogy nem számít más véleménye. 99.9% hogy elrontasz egy csomó mindent útközben, de hát miből tanuljon az ember, abból a 0.1%-nyi véletlenül tökéletesre sikerült dologból? Ugye, hogy nem.

2018. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért érzed, hogy a terhükre vagy? Sajnos manapság a sok stressz miatt a munkahelyen sok szülő keves figyelmet fordít a gyerekeire. Emiatt ne érezd úgy, hogy te nem vagy szerethető, ilyet ne is gondolj. Szeretnek ők téged csak nem jól mutatják ki. Hány éves vagy?
2018. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem vagy szerethető!


Szép vagy, fiatal, a szüleidnek a legkedvesebb. Az ember szereti a gyerekét akkor is, ha nem egy kis Einstein. ÉN nem vagyok szerethető. 60 éves, ronda, utálatos sárkány természetű. Na rajtam aztán tényleg nincs mit szeretni. Beteg is vagyok, a fájdalom miatt örökké rosszkedvem van, szenvedő az arckifejezésem... No én aztán egy rakás szerencsétlenség vagyok. Gondolj arra, hogy ilyen is létezik, és mindjárt fényesebben látod a jövőt. Még előtted az élet. Tanulj, és lesz jó munkád, ismerkedj, és lesz családod, gyerekeid...A szüleid meg büszkék lesznek rád, meglátod!

2018. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!