Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségű és külsejú...

Milyen személyiségű és külsejú ember jut eszetekbe a Gabriella névről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Egyik bnőm exe Gabriella volt, ő egy drogos qva.

A legjobb barátom anyukája is Gabi, ő egy kedves aranyos nő. Szóval vegyes.

Külsőre rövid hajú nőt képzelek el, aki mosolyog.

2010. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kedves, mosolygós nő jut róla eszembe, szőke vagy vörös ,rövid és göndör hajú nem tudom miért :D
2010. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a húgom, és a nagymamám. Szeretem őket:)
2010. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Gabrielláról egy finom, törékeny de határozott, nagyon szép, bájos, üzletasszony vagy ügyvéd nő jut eszembe:)
2010. jún. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan unszimpatikus egyéniség. Ismerek egy Gabriellát, ő is fenn hordja az orrát, az ilyet pedig nem szeretem, mármint akkor nincs bajom vele, ha van oka rá, hogy így viselkedjen, tehát elért valamit, de ő nem ilyen volt, csak simán magasabb rangúnak képzelte magát a város minden lakójánál.
2010. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ahányat ismertem nagyszájú és kibírhatatlan volt, tehát rossz a véleményem. De akármeddig kérdezgethetsz itt, úgyis mindenki csak a saját ismerősei alapján itél meg egy nevet
2010. jún. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van,úgyis csak a saját benyomásainkat írjuk le.


Egyébként nekem egy kedves,aranyos,mosolygós,bőbeszédű,és közvetlen csaj jut róla eszembe.Külsőre barna,vagy világos hajú,tanult ,okos nő.

2010. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, sejtem, hogy mindenki a saját ismerőséből indul ki:D

Én is Gabriella vagyok, és teljesen más, mint amit egyesek leírtak.Legközelebb hozzám a 19:28as válasza áll:)

2010. jún. 24. 19:40
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
3 Gabriellát ismertem, mindegyiknek kék szeme és barna haja volt.Személyiségre visszahúzódó, mosolygós, szerény. Isten embere, Isten bajnoka. Lehet férfi és női név is ezért szerintem nem annyira nőies női név.
2010. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem a név adja meg a tulajdonságokat...

nekem több Gabriella ismerősöm van,és mindegyik más tulajdonságokkal rendelkezik mint külsőleg mint belsőleg.

1. A sógornőm: Alacsony,rövid barna hajú..Elég butácska szegény,de a legnagyobb hátránya,hogy iszonyatosan unalmas ember..Még a kutya is elalszik ha vele beszélget..Többször észrevettem a családi összejöveteleknél ami nála voltak,hogy a legtöbb rokon alig bírja visszatartani az ásítást...

2. Barátnőm: 160cm 80-90 kiló között van.Hosszú hullámos barna haja van.Nem diplomás,egy kicsit lusta,de imádni való..Nagyon jókat lehet vele nevetni,és igazán tájékozott az élet dolgai iránt..Mindenhez hozzá tud szólni,és sokszor annyira jó dolgokat tud (sokat olvas),hogy öröm hallgatni az érvelését,logikus gondolkodását..A férfiak is imádják,mert állandó mosolygása ragadós.

3. Anyám: barna haj szintén..Ő is inkább túlsúlyos mint vékonyka..Viszont agresszív alkoholista..Tör,zúz,és szinte mindig részeg..(10 éve nem tartom a kapcsolatot vele)

4. A bátyám barátnője: Magas,sportos lány..Szőkés haja van( az elmondása szerint barna ő is) kedves lány,mert ezt mutatja,de a bátyám néha kiakad tőle,mert tud ám hisztizni rendesen..Szerinte túl sokat foglalkozik avval,hogy ki mit gondol rólam..Ez tényleg zavaró,mert többször is kérdezgeti,hogy ő most jó fej? ő most csinos? stb..Bár semmi bajom vele,de tudom,hogyha nem változik meg akkor a bátyám bele fog fáradni...

4 Gabriella és egyik sem hasonlít a másikhoz..Szóval nem a név adja a tulajdonságot..

2010. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!