Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a párom a 15 éves...

Miért akar a párom a 15 éves lányommal szórakozni járni?

Figyelt kérdés
17 éve vagyunk együtt ,és ilyen régen nem volt,hogy Ő külön akar szórakozni, menni a lányunkkal is szórakozni,meg az Ő barátaival,dumálni meg ilyenek. Szerinte Én vagyok hisztisz,hogy ezen kiakadok,de eddig ez nem volt ha mentünk együtt,mostmeg egyedül járkálna. Én már tiszta depis vagyok miatta. Mit tegyek engedjem ,vagy balhézzak ez miatt? Miért kell 35 után a férfiaknak megbolondulni?
2008. nov. 6. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Neked nincs kedved elmenni egyedül vagy a te barátnőiddel szórakozni? Ennyi szabadságot én megengedek a férjemnek és ő is nekem .Nekem az is szórakozás , hogy elmegyek a könyvtárba , megiszom egy csésze teát egy barát vagy barátnő társaságában...ez még nem jelenti azt hogy "megbolondultam" . Szerintem a balhézással nem érsz el semmit,inkább engedd és néha csatlakozz hozzá te is,vagy kérd meg hogy néha veled mennjen el színházba vagy vacsorázni.
2008. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem bolondult meg, csak megijedt, hogy öregszik...:-D Szerintem minden férfit elkap egy ilyen gőg ilyen vagy olyan formán, ha érzi, hogy a gyermeke kezd felnőni. Hamarosan megérti, hogy a lelki fiatalodásnak nem az a legjobb módja, ha a 15 évesekkel bulizik. Ne aggódj, dícsérd sokat, éreztesd vele, hogy még midig vonzó és szexi. Romantikus, közös programok, meghit bókok, néháy kettesben eltöltött nap a hegyekben.... szerintem csodákra képes.

Sok sikert:-DD

2008. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is az van, hogy kissé pánikba esett, és, mivel sok társaságban szívesen fogadják a "jó fej", bulizós anyukákat, apukákat, akik kijönnek olyan emberekkel, akik annyi idősek, mint a gyermekeik, valóban megnyugszik és fiatalnak érzi köztük magát. Nincs ebben semmi gáz, legfeljebb az, hogy nem akarja, hogy Te vele menj. Sose értem, miért akarnak a pasik a barátnőjük, feleségük nélkül szórakozni; én ezt soha nem is szoktam engedni, csak ha amúgy is úgy jön ki, igaz, én sem vetem meg a jó bulikat :D Úgy érzed, kihagy Téged valamiből? Beszéld meg vele, hogy ez rosszul esik!

Vagy arról van szó, hogy Te nem akarsz/nem mersz vele menni? Miért nem?

Ha nagyon ódzkodsz a bulizástól, valahogy kompromisszumra kell jutnotok: ő nem hagyhat Téged otthon egyedül állandóan, Te viszont nem várhatod el tőle, hogy sose menjen, ha szeret menni. Mondjuk ő menjen kevesebbszer, és egyúttal néha Te is tarts vele.

De inkább örülj; vannak tizenévesek, akik visítanak a gondolattól is, hogy a szüleik velük menjenek szórakozni. Én rocckkoncertekre járok, ott elég sokszor előfordulnak szülők is, és - ha nem viselkednek gáz módon - mindenki tök jó dolognak tartja. Arra nem gondolsz, hogy így diszkréten szemmel tarthatod a lányodat???

De szerintem is jó ötlet, ha ketten is csináltok közös programokat, mondjuk amíg a kiscsaj odavan szórakozni, Ti is elszórakoztok :D

2008. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezzel semmi gond nincs. Miért kéne összeláncolva élni? Ettől mennek tönkre a házasságok, mert nem engednek egymásnak teret a felek. Én 20 évesen szültem, és pont azt számolgattam, hogy de jó, amikor a fiam 15 éves lesz, én még csak 35 leszek, és simán mehetek majd vele is szórakozni, nem fognak kinézni, öreglánynak tartani. Ez nem megbolondulás, ez szerintem teljesen jó dolog.
2008. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Erről azjut eszembe,hogy apukám 19 éves vagyok,velem és tesómmal el szokott jönni ide-oda koncertekre,bálokba! S anyum mindig h kiakad...h túl öreg ehhez pedig nem kéne attól h vki betöltötte a 40et begúgozni és csak otthon ülni!Sztem ne balhézz ezen de néha mehetnétek együtt,anyum is itt rontja el h ő nem akar menni sehova s aput sem engedi..s a végén mindig veszekednek! Pedig tök jó lenne együtt menni attól függetlenül h már felnőttünk én is és tesóm is:)
2008. nov. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Kettővel ezelőtti válaszadó vagyok - elég szomorú, hogy ezt a kérdést a "válás" topikba tetted. Szerintem ha nem csajozni jár oda a párod - amivel igencsak szégyent hozna a lányotok fejére-, illetve ha nem direkt hagy otthon Téged, hanem Te nem akarsz vele menni; nem olyan gáz dolog ez, hogy emiatt válni kelljen.
2008. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Teljesen megertelek, szerintem akik ilyen lazan veszik a dolgokat, itt az elottem szolok, ok nem tapasztalatbol irnak. Csak ugy konnyu tanacsokat adni.

Ha a ferjed menni akar, ugyis elfog menni. Tudod hogy a ffi-ak ugyis megteszik amit akarnak. Szebben nem tudom leirni.

Talan ha minel jobban tiltod es veszekszel e miatt, annal inkabb menni akar.

Iratkozz be egy fitness centrumba vagy ahova neked jol esik, es jarj el te is valahova! Hidd el jot fog tenni! Ez nem jelenti azt hogy kulon utakon jartok, csak erezze o is hogy ok, nem hisztizel, te is mesz. Szerintem egy kicsit feltekennye is fogod ezzel tenni, ugyanugy mint o tesz tegedet a kiruccanasaival.

A pasik mar csak ilyenek, mindegyikkel van valami...!

2008. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
86%
Szia! Szerintem sincs gáz abban az esetben,ha Te is mehetnél velük,ha akarnál...!35 évesen még fiatal férfi!Ha jól számolom 20 év körül lehetett,hogy lekötötte magát melletted,az meg igencsak fiatal kor,főleg egy férfinél!Nem nagyon élhette ki magát!Manapság a férfiak 30-35 évesen kötik le magukat(család stb),erre neki meg már van egy nagy lánya!Nem tudom,hogy Te hány éves vagy,de feltételezem,hogy egykorú vagy nem sokkal több!Te is fiatal vagy még,ne burkolózz be!Járjatok együtt!De ha mindenáron egyedül akar menni(nélküled),akkor megértelek.és én is kilennék bukva!
2008. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Én sem vagyok öreg 33 éves,de azt nem irtam le,hogy van még két lányunk a pici 2 és fél éves,ugyhogy menni Én nem nagyon tudok. Sőt a nagylányom a fejemhez is vágta,hogy apa nem szorakozhat? Nekem ott a pici! Hát nekem ennyi szorakozás jut! Meg ami még a lényeg,elköltöztünk egy kis faluba ,nincs semmi csak a kocsma oda járnak, és a párom miota itt vagyunk sokkal többet is iszik, ezért is van annyira mehetnéke. Ezt előbb akkor nem jól fogalmaztam meg amikor fent irtam. Én is mennék csak itt nincs hova.
2008. nov. 7. 07:35
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor ez viszont igazságtalanság, hogy Te gondozd egyedül a gyerekeket, kuksolj otthon, a pasid meg kocsmázzon, élje világát! Annyi ilyet látok a bulikban, és ettől hánynom kell! A pasi iszogat, csajozgat, a "zasszony" meg otthon pelenkáz... Persze olyan is van, hogy együtt jönnek, míg mondjuk a nagyszülőknél alszanak a gyerekek, de ilyen sajnos kevesebb van, pedig ez lenne a normális :((( Általában csak sztereotípia, hogy anőnek elég az otthon kuksolás, és csak a pasi szeret kocsmázni, koncertre járni, stb.

Megértelek, ez esetben én sem tűrném a dolgot! (Amikor a választ írtam, nem tudtam, hogy kisebb gyerekeitek is vannak, így minden más...)

Néha igenis Te is szervezz magadnak programot pl. barátnőiddel, és szépen a pasid vigyázzon otthon a gyerekekre!!! (Vagy hívd meg őket vendégségbe Hozzátok!) Nehogymár minden Rád háruljon! Ha Neked kötöttség a gyerek, legyen neki is az - nem vagy a háztartási és gyermeknevelő szolgája!!! Neked is legyen életed, és állj ki az érdekeid mellett!!! Ne hagyd magad!!!!!

Sok szerencsét!

Hypathia

2008. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!