Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy miért nem...

Ez normális? Vagy miért nem mondta első alkalommal?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anyuka az első randin elfelejti elmondani,hogy van egy kisfia csak a másodikon mondja meg,hogy jajj tényleg van egy kis gyermekem akit egyedül nevelek stb. Miért nem tudta megmondani az elsőn?. Most azt sem tudom,hogy mondjam meg neki,hogy így nem akarok tőle semmit.:S
2010. jún. 29. 23:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igazából furcsa volt,hogy elsőnek nem mondta,hiszen ez nem olyan dolog,hogy hopp elfelejtettem,másrészt pedig nemigazán tudom magam elképzelni egy olyan nővel akinek mástól van gyereke és még elég kicsi is 2 éves múlt. Nehéz ügy,de ez van, nagyon rendes nő szóval biztos talál magának valakit.
2010. jún. 29. 23:29
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, de egy kicsit mégis úgy érzem, hogy te örülsz annak, hogy nem közölte rögtön hogy van gyermeke. Az "őszintétlenségével" mintegy felmentést adsz magadnak, hogy a gyerkőc miatt nem kezdesz kapcsolatba vele.

Talán általánosítás, de: ha nagyon beleestél volna most ez volna a legkisebb gondod...

2010. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen igazad van, ez olyan dolog amit illik rögtön elmondani. de persze őt is megértem hogy abban reménykedett hogy talán kedveled majd annyira hogy nem lesz akadály.
2010. jún. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy te meg o?
2010. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
én 26,ő 24
2010. jún. 29. 23:51
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér... Attól, hogy te randizol vele, nem azt jelenti, hogy a gyermekének az apukája kell legyél...
2010. jún. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy nem kell más gyereke, ezzel nincs is semmi gond, csak ne írjál már ilyeneket, hogy "nagyon rendes nő, biztos talál valakit". Ez annyira gáz, ahogy próbálod mentegetni magad.


Mondd az, hogy nem akarsz tőle semmit, mert gyereke van. Pont. Nem kell szépítgetni a dolgot.


Egyébként pontosan azért nem mondta el, mert tudta, hogy akkor nem lesz második randi. Persze ez nem menti fel őt sem.

2010. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!