Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám azt hiszi hogy szerelmes...

Anyám azt hiszi hogy szerelmes vagyok a barátnőmbe? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pedig csak jó barátnők vagyunk,mért gondolja hogy szerelemesek vagyunk egymásba??
2010. júl. 1. 11:02
 1/9 Funktasztikus ***** válasza:
100%
mond meg anyukádnak hogy csak hülyéskedtek ma ez a "divat" és mond hogy 100% lékig a pasik érdekelnek nem a lkányok szoval ezért ne aggódjon és ha majd akkor szóljon ha smárolsz a barátnöddel addig ne
2010. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de miért hiszi? mit csináltok, ami neki nem tetszik?
2010. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mond meg neki hogy nem ..
2010. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha valakik nagyon jó barátnők, azokra úgyis lesz mindig valaki aki azt hiszi hogy lezbikusok, mert az emberek szeretnek ilyesmiket feltételezni másokról.. Ez adja az izgalmat az életükben... Bár anyádnál nem hiszem hogy ez a helyzet, de szerintem nem kell foglalkozni vele, magyarázd el neki úgy ahogy az egyik válaszoló írta, aztán ha lesz majd pasid úgyis megnyugszik.
2010. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

DIVAT... mert ezt látja mindenhol és félt, nehogy a "rossz útra lépj" Nekem is van ilyen barátnőm, volt olyan, hogy elég sokat lógtunk együtt(na bummm, ettől a fiúkat szeretem, pontosabban egyet, de őt...) Anyukád örüljön, hogy nem a fickók cserélődnek az ágyadban, vagy nem interneten adod elő magad, és csettegsz mindenféle perverz görénnyel. Meséld el neki, hogy akár ezt is tehetnéd, de te inkább a barátnőddel korzózol, és jól érzitek magatokat... ennyi!!!

Nem tudom mennyi idős vagy, és igazából nem látom, hogy a barátnőddel hogyan is viselkedsz... lehet van benned valami kíváncsiság, mert mindenhol ezt nyomják!!!

2010. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Néha említs neki ilyen dolgokat, hogy "láttam egy tök helyes srácot a suliban", "de jó lenne a Jószival randizni!" "Anya, nézd már azt a jóképű színészt a tévében!"


Amíg nincs pasid, az ilyen megjegyzésekből is látni fogja anyukád, hogy a fiúk iránt érdeklődsz.

2010. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem érti ezeket a fiatalos dolgokat, ülj le vele és magyarázd el neki, hogy nem vagy szerelmes a barátnődbe, csupán nagyon jól egyeztek
2010. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

egyébként 13 vagyok.

először akkor mondta ezt,amikor voltak kis gombjaim és unalomból neveket raktam ki belőle,és több nevet is akartam irni de ő pont akkor látta meg hogy mit csinálok,amikor a barátnőm nevét irtam le meg a sajátom

2010. júl. 1. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Tőlem is sokszor megkérdezi,hogy homár vagyok-e,mert évek óta nincs barátnőm,meg sosem hall afelől,hogy csajoznék vagy bármi más és sokat vagyok a barátaimmal.19/F
2010. júl. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!