Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha foglalt a mosdó de nekem...

Ha foglalt a mosdó de nekem köpnöm kell hova menjek? Apám halálra szekál emiatt.

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 22:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem fertőző a betegségem.

Állandó garatcsorgásom van, allergia reflux miatt.

Nyilván mosogatóba nem köpnöm, illetve igyekszek senkit nem zavarni ezzel, de mégsem fulladhatok meg apám kedve miatt.

2019. febr. 19. 09:26
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Értelek. Hát, ez esetben is a WC-be nyilván. Refluxom nekem is van, sőt a nagyobb fiamnak is, de ez az általad említett garatcsorgás nincsen. A kisebb asthmás és allergiás is, szenved ő is a garatváladéktól eleget. Viszont egyértelmű, hogy nem lenne jó egy életen át köpködni és igen, a betegségtől függettelnül is bizonyára egy része már beidegződés. Visszamennék gasztróra és a pulmonológusomhoz is és próbálnék keríteni valami megoldást, hiszen ha megszüntetni nem is lehet, bizonyára tünetileg enyhíthető egy kicsit, az is valami, a reflux és allergia is egészen jól kordában tartható már minőségi gyógyszerekkel. Persze elhiszem, hogy minden eset más és a tiéd lehet súlyosabb. Nyelőcső gyulladásod nincsen e miatt? Orrendoszkóia volt? Általában csak az inger marad meg, de valós csorgás minimális, ha mégis jelentős, annak oka van, orrpolip, az arcüregben valami. Ezeket is kivizsgálták? Azért nem kellene ennyiben hagyni, ha már krónikus a dolog, érdemes lenne szakembert/orvost váltani, ha a mostaniak nem jutottak dűlőre. Gyakorta akad megoldás, csak menni kell utána. Ha ténylegesen csorog valami és nem csak az allergia miatt nedvesebb garatfalat érzed mindig váladéknak, akkor annak szervi oka van, azt meg meg lehet találni, nyilván ez a te érdeked is.
2019. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Zsepibe vagy nyeld le.
2019. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!