Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál a kapcsolatotokr...

Mit gondolnál a kapcsolatotokról a férjeddel, ha ezt a kijelentest tenné?

Figyelt kérdés
A kisgyereketek kakis pelusát kizárólag az anyának kell cserélnie, az nem férfinak való.
2019. márc. 23. 20:40
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%
mindket szulo dolga...
2019. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy nagyon nagyon rossz embernek szültem. Az mitől férfias ha valaki nem gondoskodik a gyerekéről? Megmondom őszintén, hogy inkább nevelném egyedül a gyerekemet, mint ilyen "férfi" mellett. Ha a gyerek miatt nem teszi meg legalább azért megtehetné, hogy nekem segítsen. Minek csinál gyereket valaki ha gondoskodni róla már nem hajlandó, csak addig kell neki amíg tiszta és rendbe van rakva?
2019. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
77%
Az én férjem is csak akkor volt hajlandó cserélni, ha nem voltam odahaza. Ettől max a gyerekkakihoz fűződő kapcsolatáról gondoltam csúnyákat, kettőnk között minden rendben volt. :D
2019. márc. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
67%
Azt, hogy itt komolyabb problémák is lesznek a kakis pelenkánál.
2019. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%
Első körben megkérdezném, hogy akkor szerinte melyek azok a teendők, amik férfinak valók? A válaszok függvényében dönteném el, hogy megszívtam-e vagy sem.
2019. márc. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
39%

Azt, hogy a kapálógép, fűnyíró, metszőolló meg az övé.


Vihar a biliben.

2019. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
40%

Miért kell problémát csinálni még a semmiből is?


Senki nem élvezetből cserél pelenkát, nyilván ha valamiért muszáj lenne (mert mondjuk az anya császármetszés után lábadozik) akkor a legtöbben nyilván szó nélkül megcsinálnák.

Ha meg nem muszáj, akkor meg nem kapkod érte.

Sok férfi nem tud mit kezdeni egy néhány hónapos babával, onnantól kezdenek érdeklődni utána, ha már valamennyire "aktivizálható", tehát legalább egy éves kor környéke.


Nekünk még nincs babánk, de a párom nekem is mondta már poénosan, hogy ő aztán nem cserél majd pelenkát.

Aztán ahogy ismerem, ha odajutunk, úgy is megcsinálja, ha nem lesz más megoldás.


Amugy meg valahol megértem. Én sem megyek le havat lapátolni vagy cserélek villanykörtét, ha megcsinálja ő.

2019. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
94%
Az én párom egyszer nyafogott az anyjának, hogy őőőőő nem cseréli a pelenkát. Anyuka megkérdezte, hogy megcsinálni nem volt rossz? Na kisfiam akkor ez is benne van. Elmondta, hogy a tesói (mind fiú) rajta is cserélte a pelenkát. Azóta nem nyávog.
2019. márc. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
88%

Bele tehetné a részét a gondozásba ha már van egy gyerek és mindketten akarták...(ha így lett volna akkor nem tenne ilyen kijelentést)

Mondjuk felváltva...

Miért a nőnek jobb?

Vagy mitől gondolja ezt az esztelensêget?

2019. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 acelsziv ***** válasza:
47%
Hozzámentél egy gyökérhez és csodálkozol, hogy gyökér?
2019. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!