Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális h a barátom...

Ez normális h a barátom állandóan csak velem akar lenni?

Figyelt kérdés

tegnap egész nap együtt voltunk, itt aludt és 2kor ment el délután és most megsértödött mert azt mondtam neki h most este nem akarok városban lenni vele, szeretnék egy kis"magányt" erre kiakadtés elkezdi jo akkor szakitottunk..és kinyomta ill kikapcsolta a telot.

több mint 2,5éve vagyunk együtt és azért szertenék nem csak vele lenni, de ezt ö képtelen felfogni. meg kell jegyezni h most albiban van és hiába van itt már 3éve nem épitett ki baráti kapcsolatokat akikkel meg haverkodik azok nem itt laknak. és rajtam kivül nincs más ebben a városban akivel elüthetné az idöt.

tegnap is ma is együtt voltunk söt este is és most kioszott h nem akarok megint vele lenni:/ de könyörgöm nekem is van saját életem:S szeretnék most családommal lenni nem csak vele. ja és mindennap szoktunk találkozni


2010. júl. 4. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Ajjaj!

Nekem is volt egy hasonlo parkapcsolatom. Negy ev mulva sikerult kiszabadulnom belole, mert mar nem birtam, hogy mindenkit elmar mellolem es szornyu helyzetekbe hoz. Remelem ti nem juttok ide.

2010. júl. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lesz férjed, akkor nem sok magányod lesz, szokj hozzá. :)

A sértődése durva mondjuk.

Én "függő" vagyok, szeretek akár heteket, hónapokat is együtt tölteni barátommal, hiába vagyok együtt sok éve.

20/L

2010. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem,ez nem normális.Mi is sokat vagyunk együtt a barátommal,imádjuk egymást,de párszor beszéltünk róla,hogy jó egy kicsit egymás nélkül is.Olyankor van idő barátokra,családra,meg úgy egyáltalán önmagunkra.Nincs ebből sértődés.Ráadásul a "pihi" után még édesebb a következő találkozás.

Szerintem ez így egészséges.Nem te tehetsz róla,hogy ő nem érti meg.

2010. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

nemhogy örülnél neki, teeeeeeee


csak az nem derül ki egyértelműen h lány vagy vagy fiú


de ha lány vagy, akkor természetesen ez így jó

2010. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

lány vagyok=)

de örülök viszont ez van 2.5éve és azért nem csak ö létezik. perzse ha lesz férjem ok mert akkor már ö a családom plusz ha lesz baba. még csak 20 vagyok rajta kivül léteznek a barátaim is és öszintén mondva miota vele vagyok nem tartom ugy velük a kapcsolatot mert mindig vele voltam öket meg hanyagoltam..most itt a nyár nem csak vele akarok lenni!

2010. júl. 4. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
mi 3 éve vagyubk együtt, mindennap tali, együtt alszunk, délután nem vagyunk együtt, de nem unjuk egymást, igen, kell egy kis "magány", de ha nagyon és sűrűn vágysz rá, lehet h vmi bibi van...ha együtt vagytok mit csináltok?unatkoztok?
2010. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
dehogy unatkozunk de ma már találkoztunk kb 6orája ment el és most hiv ujra találkozni. de most nincs kedvem, fáradt vagyok, tegnap volt tesom diplomaosztoja csomot segitettem anyának este nem pihentem ki magam mert együtt aludtunk és csomot beszélgettünk kb 4kor aludtunk el de ö már felkeltett 7kor h ö már nem álmos de én még aludtam fél10ig de nem pihentem ki magam. és most családdal akarok lenni és nem birja felfogni és azt hiszi h már meguntam...-.-
2010. júl. 4. 19:35
 8/15 A kérdező kommentje:
nem sűrűn vágyok rá, ez az elsö ilyen mert most nagyon nincs kedvem semmihez:/punnyadt vagyok
2010. júl. 4. 19:39
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Én is megsértődtem volna. Mi 5 éve nem unjuk egymást. Fél évtől kezdve együtt alszunk. most fogunk összeköltözni. Nekem hiányozna ha egy este nem aludnánk együtt.
2010. júl. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Mindenkinek kell a szabad tér, hogy saját magával is tudjon foglalkozni, másokkal is lenni.

Viszont, ez minden embernél más és más, van akinek nagyobb igényei vannak az eltöltött idővel kapcsolatosan.

2,5 év alatt ismerned kéne őt annyira, hogy ezt a témát, hogyan kezeld, miképp állj hozzá.

Ellenben, ha annyira távol áll kettőtök igénye, akkor érdemes elgondolkodni, hogyan tovább és megéri e tovább, mert így lehet, hogy csak feltartjátok egymást.

Részemről annyit, hogy lehet, hogy most barátok nélkül nehezebb neki, jobban igényli a veled való találkozásokat, esetleg lehet túlságosan is, ami neked terhes lehet, de ha szereted, át kell segítened ezen őt, nem pedig csak és kizárólag a te "szabadságoddal" foglalkozni. Nézd, te is kerülhetsz ilyen helyzetbe, és ez hidd el nagyon rossz, egyszer én is kiestem egy nagy baráti körből, nehezen találtam vissza az életbe, én aki állandóan nyüzsögtem és igen, némileg barátomra akaszkodtam, de elég jó programokat találtunk ki, nem untuk egymást, hozta haverjait, alkalmanként én is egy-egy barátnőmet, így együtt is lehettünk és mégis külön.

Szerintem egy kapcsolat is arról szól, hogy jóban-rosszban és segíteni egymást még ha néha teher is, ugyanis ez a szeretet.

Persze mindemellett neki is engednie kell.

Mindenkinek más az egyensúly, ez a lényeg. vagy összepasszoltok, vagy nem.

28/N

2010. júl. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!