Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vezessem rá őket, hogy a...

Hogy vezessem rá őket, hogy a szobám nem vendégszoba?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok...igen elköltözhetnék..de sajnos most kezdtem el dolgozni és nem tudok jelenleg hová menni. Az egész nyár állandóan, évek óta arról szól, hogy a rokonok nálunk vannak két három hétig az ország másik végéből és automatikusan az én szobámat használják vendégszobaként.


Ez engem nagyon zavar...van egy torpenyulam és egy macskám. A vendégek nem szeretik az állatokat sem, megy a balhé hogy vigyem ki őket ....stb .


Az okés hogy a házban nincs hely. Három szobás a ház, tesóm szobája kicsi, anyáméknál nem férnek el és nekem vagy egy franciaágyam.


Persze, eltűrném , ha nem lenne más megoldás. Unokatesómék, a rokonok másik testvére 50m-re lakik tőlünk és van két üres szobája. De ettől függetlenül itt kell nyomorogni nálam állandóan, vitázva. Én egy kis matracon alszom a földön...egy két napig elviselném, de nem hetekig.


Ráadásul lepakolják a cuccokat a földre( ez nem tudok náluk milyen szokás) akkor meg megy a hiszti hogy macskaszőrös meg megrágja a nyúl, mikor szólva lett nekik direkt, hogy ne tegyék a földre a cuccokat.


Lehetne máshova menni, de nem...óriási balhék vannak belőle minden évben. Nekem 2-3hétig nincs szabad terem és nem vagyok a rokonok szíve csücske sajnos és ők sem az enyémé.


Szerintetek hogy vezessem rá a szülőket és a rokonokat hogy úgy mindenkinek jobb lenne ha a másik testvérnél pakolnának le, hogy ne legyen belőle veszekedés meg félreértés?


2019. jún. 20. 20:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
beszélj a szüleiddel, ha nem vezet eredményre, zárd be a szobát
2019. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Próbáltam, hatástalan. Az a válasz hogy milyen bunkó lenne ha ide jönnek és átküldöm őket oda..nem.ertem miért , tényleg nincsenek távolságok..meg hogy apámé a ház nem az enyém, ne szóljak már bele hova teszik a vendégeket.

Bezárni nem tudom ... Én vagyok a rossz, pedig én csak jót akarok mindenkinek.

2019. jún. 20. 20:59
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
De minek maradnak hetekig ha nincs annyi hely és a földön kell aludnod? Én biztos balhéznák egy kicsit hátha észre veszik magukat
2019. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Ezaz...megy a balhé, de én vagyok a rossz mert mi az hogy én reggel hatkor felkelek és készülődök munkába menni, (nyitogatom a szekrenyemet...állatokat etetek...kicsit hangos vagyok) vagy éppen délután vasalok, mert olyan munkám van hogy oda ki kell öltözni. De ők nem férnek el a vasalotol. Ki vagyok röhögve, mert mi az hogy nem nyalom ki a seggüket és csinálom a dolgom ahogy szoktam, vagy a tvt nem látják tőlem mert éppen pakolok másnapra vagy takaritok utánuk mert nem szoktak.. Tehát megy a vita, de anyám hajthatatlan..ezek ketten meg az őrületbe kergetnek. Olyan egyszerű lenne pedig...
2019. jún. 20. 21:09
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
A rokonoknak szólj. A szüleid biztos nem mernek konfrontálódni velük. Hívd fel őket a szüleid tudta nélkül, és mondd meg, hogy "Nézd, Juci, én már nem bírom tovább, hogy folyton az én szobámban táboroztok, nem bírok a földön aludni. Nem gondoljátok, hogy pofátlanság 2-3 hétre kitúrni engem a saját szobámból, amikor Endrééknél (unokatesó) ott áll két szoba üresen? Vagy menjetek szállodába / panzióba!" Csak megértik.
2019. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Hát, én megpróbálnék unokatesóval beszélni, hogy átköltözhetek-e hozzájuk ami a rokonság a szobádban hederézik. Bár tartok tőle, szüleid olyan szépen kipakolnának a lakásból, hogy csak na.
2019. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is te szólj a rokonnak.
2019. jún. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
add el a franciaágyad és vegyél egy egyszemélyest:)
2019. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Az is lehet,hogy ezt a rokonok nem is tudják. Elôttük,illetve nekik kellene normálisan megmondani,hogy neked ez nagyon kényelmetlen. Ha a rokonok normálisak,akkor maguktól fognak megoldást találni a problémára. Ismerem ezt a "ugye nem zavarunk? " mondatot. És akkor jön a szülőktől, hogy á dehogy. Szegény rokon meg abba a hitben él,hogy neked milyen buli a földön aludni.
2019. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Lehet okkal nem mennek a másik rokonhoz :D:D Onnan már ki vannak utálva.

Nemtudom mit dolgozol és hogy hol meg hány órát, de ha te mennél át az unokatesódékhoz addig? Vagy egy haverhoz? Legalább a hétvégékre vagy amikor nem mész munkába.

2019. jún. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!